В Україні на 11 вокзалах встановили поїлки для тварин

15.02.2023

Укрзалізниця та бренд корму для тварин Club 4 Paws від українського виробника Kormotech забезпечили 11 найбільших вокзалів країни зручними дозаторами питної води для тварин, що подорожують поїздами.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

«Масштабна евакуація пасажирів разом зі своїми тваринами від самого початку повномасштабного вторгнення показала, наскільки важливими є для українців їхні домашні улюбленці. 112 тисяч тварин — від звичних для нас котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів — були перевезені до безпеки поїздами Укрзалізниці», — йдеться у дописі. 

У залізничній компанії зазначили, що роблять залізницю максимально дружньою до тварин: спрощують оформлення квитків для улюбленців через застосунок, безкоштовно беруть їх на борт на дитячій залізниці.

Наразі поїлки встановили на вокзалах у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві (Полтава-Київська) та Ужгороді. Конструкція поїлки передбачає наявність клапана-краника, за допомогою якого будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби.