В Україні покажуть фільм про партизанів та розкажуть про їх героїчні вчинки: дата показу

Нескорені. Українські партизани

Документальний фільм «Нескорені. Українські партизани» покажуть 27 лютого на телеканалі ICTV  та  You Tube-каналі MIR&CO Production. У фільмі українські партизани розкажуть, як чинили опір російським окупантам із 2014 року.

Як відомо, героями фільму стали партизани, які допомагали українській армії нищити окупантів із 2014 року. Вони не боялися чинити опір і вести партизанське життя на окупованих росією територіях. Підривали мости, залізничні станції, будинки та авто російських найманців. Розвішували українську символіку і агітаційні листи, щоб український слід був всюди.

Мирослав Гай – режисер фільму. Він брав участь у визволенні острова Зміїного й разом із товаришем встановлював український прапор на телевежі в Словʼянську. Він вирішив зняти цей фільм після того, як почув історію справжнього партизана, який не боявся перетинати кордон тимчасово окупованої території десятки разів і водив за носа окупантів.

Зазначимо, що прем’єра документального фільму «Нескорені. Українські партизани» відбудеться о 19:00 на телебаченні й о 21:00 на YouTube.