В Україні штучний інтелект допоможе знаходити роботу

Безкоштовне тестування вже стартувало

«Національний кадровий резерв» — спільний онлайн-проєкт Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості, Інституту модернізації змісту освіти та Асоціації інноваційної та цифрової освіти. Місія платформи — запустити в Україні ефективний соціальний ліфт, який за допомогою штучного інтелекту допомагатиме українцям знайти роботу відповідно до здібностей або відкрити власну справу.

Безкоштовне тестування на платформі проєкту вже стартувало https://ukrnkr.in.ua.

Штучний інтелект визначає, який пул професій найбільше підходить людині та чи має вона підприємницькі навички. Ці дані після завершення тестування автоматично формуються в інтерактивне резюме, яке користувач платформи може показати на співбесіді з потенційним роботодавцем.

Якщо за результатами тестування штучний інтелект виявить, що людина має схильність до ведення власної справи, то у межах «Національного кадрового резерву» працює безкоштовний навчальний курс під назвою «Я — підприємець». Слухачі здобудуть потрібні знання для започаткування і розвитку власного бізнесу. Навчальний контент складається з мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та майстер-класів від провідних українських бізнес-тренерів. За підсумками успішного завершення курсу система автоматично згенерує іменний сертифікат з унікальним номером.