В Україні створили онлайн-платформу для надання психологічної допомоги

В Україні створили платформу Mindly, за допомогою якої професійні психологи безкоштовно надаватимуть психологічну допомогу українцям.

Про це йдеться на сайті.

До платформи долучилися українські психологи, які під час війни надаватимуть повноцінну довгострокову терапію. Зокрема, допоможуть подолати стрес і тривогу, пережити наслідки переїзду, справитися із психологічною травмою, пережити втрату близької людини чи впоратися із депресією.

Також кожен охочий може придбати консультації для людей, що постраждали під час війни. Засновник платформи Дмитро Подолєв каже, що усі фахівці, що проводять консультації, отримують зарплатню і 25% від доходу за платні консультації команда реінвестує у безкоштовні консультації. Повідомляється, що на платформі вже зареєстровано 3 тис. користувачів і проведено понад тисячу сесій.

«Для реєстрації на платформі достатньо української банківської картки. Наші психологи отримують сплату за всі проведені сесії, бо ми не віримо у безкоштовну працю. Вони знаходяться так само в Україні, мають сім’ї, які треба утримувати, та емоційно дуже вкладаються у свою роботу. Ми вважаємо, що неможливо отримати якісну консультацію, якщо ти психолог-волонтер. Як бізнес, увесь прибуток — 25% комісії за платні консультації, ми реінвестуємо у безкоштовні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе і таким чином допомогти тим, хто її потребує або зробити офіційний донейт», — пояснив він.

Зазначається, що 30 євро – середня вартість однієї консультації.