В Україні створять мережу хабів для жінок

Центр «Розвиток КСВ» закликає долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для підприємниць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), в яких буде простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку, а також інтерактивна зала для дітей. Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму реєстрації до 5 лютого включно.

За результатами відкритого конкурсу оберуть три українські громади, де навесні 2023 року створять перші хаби для жінок, які зацікавлені у створенні або розвитку власної справи. Подати заявки можуть органи місцевого самоврядування, громадські організації та благодійні фонди, молодіжні центри, хаби та коворкінги, агенції регіонального розвитку, бізнес-асоціації, окремі активістки.

З отриманих онлайн-заявок організатори оберуть п’ять кандидатів, з якими проведуть онлайн-інтерв’ю для уточнення деталей, після цього оберуть три громади, де будуть започатковані перші офлайн UWE Hubs в Україні.

Упродовж 2023 року приміщення новостворених хабів будуть оформлені відповідно до тематики жіночого підприємництва, їх забезпечать інтернетом. Також Центр «Розвиток КСВ» надасть план реалізації навчальної програми з підприємництва за унікальною всесвітньо відомою моделлю навчання Buzz Women, ідеї, формати та програми активностей, проводитиме воркшопи та екскурсії, залучить психологів/гинь, бізнес-тренерів/ок. За всі адміністративні процеси та організацію подій відповідатиме координаторка хабу, роботу якої також оплачуватиме Центр.

Партнер ініціативи — Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва — Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women.