В Україні випустили партію вцілілої солі з Соледару: ціна та де купити

«Міць. Українська кам’яна»: ДП «АРТЕМСІЛЬ»
21.02.2023

«Міць. Українська кам’яна»: ДП «АРТЕМСІЛЬ» та UNITED24 випустили благодійну партію знаменитої солі, щоб підтримати Головне управління розвідки Міноборони (ГУР).

Про це повідомляє UNITED24.

ДП «АРТЕМСІЛЬ» та UNITED24 презентували спеціальну партію солі «Міць. Українська кам’яна», прибуток від якої піде на допомогу ГУР. Партія складається зі 100 тис. пачок, видобутої у шахтах Соледару. У кожній пачці по 200 грамів солі.

«Навесні 2022 року наше підприємство було змушене припинити роботу. Ми знаємо, що українські споживачі, як і ми, сумують за пакунками «АРТЕМСОЛІ», яка стала ще одним символом української сили. Тож ми зв’язалися зі своїми офіційними дистриб’юторами щодо залишків солі.  На той час вдалося знайти 20 тонн. Сьогодні ми анонсуємо, що «АРТЕМСІЛЬ» повертається у продаж в особливому вигляді з важливою метою, — коментує Володимир Низиєнко, начальник відділу комунікації ДП «АРТЕМСІЛЬ». — Попри те що наше рідне місто та соляні шахти тимчасово окуповані, ми віримо, що українська кам’яна міць витримає усі випробування і ми повернемо собі Соледар, як і всі українські міста».

Зазначимо, що через російські обстріли у шахтах Соледару припинили видобувати сіль у квітні 2022 року. Це сталося вперше з часів Другої світової війни.

Щодо цехів «АРТЕМСОЛІ», то вони згоріли, як і обладнання та будівлі. Це стало причиною того, що всім знайома сіль зникла з продажу у магазинах.

Частину запасів продукту вдалося вивезти, і тепер кожен охочий зможе придбати сіль по 500 грн за пачку. 465 грн з кожної пачки підуть на формування флотилії дронів-камікадзе для розвідників.

«Дрон-камікадзе FPV (First Person View) сьогодні став революційним засобом ведення бою, адже такі дрони використовують як снайперську зброю з відстані до 8 кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку дозволяють оператору керувати літальним апаратом у режимі реального часу, залишаючись при цьому на безпечній відстані. Завдяки спеціальній партії “АРТЕМСОЛІ” ми зможемо укомплектувати дронами FPV нове ударне угруповання, яке найближчим часом стане на захист нашої країни по всій лінії фронту», — розповів командир спецпідрозділу БпЛА «Крила» ГУР МО з позивним Волонтер.

«Міць. Українська кам’яна» з’явилась у продажу 21 лютого у магазинах «Сільпо» та онлайн на ROZETKA.

Новини партнерів