В Україні запустили курс лекцій для жінок, які втратили роботу

53% жінок хотіли б знайти нову роботу з повною зайнятістю, а 88,3% — готові виділяти час на додаткове навчання та/або перекваліфікацію

Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції анонсували безкоштовний курс самозарадності в межах проєкту Women For The Future.

Про це пише Happy Monday.

Унаслідок війни 39% українців стали безробітними та втратили можливість фінансово себе забезпечувати. Більшість з них — жінки. Курс покликаний підвищити обізнаність жінок та дівчат у питаннях працевлаштування, надати доступ до професійного навчання та наставництва, посилити їхні економічні можливості в Україні та за кордоном.

Курс складається з 8 інтерактивних онлайн-лекцій, у яких учасницям допоможуть розібратися в інструментах підвищення рівня психологічної стійкості учасниць, а саме – адаптації до стресу, здатності «приходити до тями» після важкого досвіду й шукати мотивацію в умовах війни. Серед експерток – психологині, лікарки, спеціалістки по роботі з персоналом

Лекції проводитимуть у форматі YouTube-трансляцій щотижня, починаючи з 11 серпня. Реєстрація на курс доступна за посиланням. Більше про серію онлайн-лекцій читайте тут.