В Україні запустили проєкт для підтримки фізичного та ментального здоров’я

Серед усіх, хто придбав челендж розіграють 31 костюм зі спеціального патріотичного дропу BetterMe “Сила — у тобі”

BetterMe запускає благодійний проект для комплексної підтримки фізичного та ментального здоров’я та патріотичного духу українців. Ціль — мотивувати людей жити, радіти, працювати та разом зібрати кошти на покупку машини швидкої медичної допомоги.

Про це пише Marketing Media Review.

В додатку BetterMe: Health Coaching користувачі отримуватимуть поради та інструменти для комплексної підтримки фізичного і ментального здоров’я. Увага буде зосереджена на 6 основних сферах життя, які впливають на загальне самопочуття (фізична активність, харчування, сон та ментальне здоров’я). Старт — 24 серпня. Вартість — 450 грн.

Кожного дня в додатку з’являтимуться нові поради для покращення самопочуття та прості завдання, щоб створити довготривалі звички. За 6 днів користувач отримає концентровані знання з різних сфер життя.

Костюми з колекції окремо продаватимуться на сайті BetterMe Store. Костюми створені для активних занять спортом, усвідомленого медитування, формування зручного повсякденного чи домашнього образу.

Дроп включає легінси, топ та кофту в мілітарі стилі з українською символікою. Весь прибуток від продажу також передаватимуть у United24. Старт продажів — 24 серпня.