В Україні запустився сервіс для пошуку роботи IT командам під час війни

Європейська асоціація програмної інженерії запустила сервіс для пошуку роботи у сфері IT — EASE Work. Це платформа, яка об’єднує іноземних партнерів з українським ІТ-ринком.

Про це повідомляють розробники.

«Наша асоціація зараз складається із 47 міжнародних IT-компаній, більшість яких є вихідцями з України. Під час війни у компаній з’явилися нові потреби, які потрібно було закрити. Знайшовши безпечні місця нашій команді, ми розпочали роботу над потребами наших резидентів: релокейти співробітників, стабільний інтернет, у тому числі Starlink. Одне з найголовніших завдань – пошук нових замовлень та клієнтів, адже майже 80% колишньої роботи відвалилося», – розповіла СЕО Асоціації Любов Мочалова. 

За її словами, кілька компаній-резидентів уже закрилися, оскільки іноземні клієнти бояться нестабільної геополітичної ситуації в Україні й, отже, не впевнені в якості роботи, що виконується. Водночас заповнити порожнечу не можуть і українські замовники, адже коштів на оплату проєктів просто немає.

«У нас є багато міжнародних партнерів, а в Україні — вільний ІТ-ресурс. Ми вирішили об’єднати всіх цих людей на одній платформі, щоб кожен із них був у плюсі», — додала Любов Мочалова.

Сайт буде поширений на міжнародному рівні. Що пропонує EASE Work:

  • Якщо ви самостійний IT-спеціаліст — ви можете надіслати анкету з резюме та знайти проєкт для реалізації;
  • Якщо ви представляєте IT-компанію, ви можете опублікувати свою команду або окремого співробітника, який готовий приймати замовлення на роботу;
  • Якщо ви представник бізнесу — ви можете замовити цілу IT-команду та бути впевненим, що робота буде виконана якісно та вчасно.

Асоціація EASE несе відповідальність за кожне замовлення, яке проходитиме через платформу EASE Work.

Платформа спеціально продумана для ІТ-сектору та бізнес-аудиторії. Сервіс вже містить усі необхідні юридичні аспекти, які необхідні для роботи. Їх можна знайти у розділі «Terms and Conditions».