В Великобританії ввели програму для допомоги жертвам домашнього насильства

Влада Великобританії прийняла нову програму про допомогу жертвам домашнього насильства. За новою чинною Ask for ANI (Action Needed Immediately — Термінові дії для тих, хто в біді), допомогу кожен постраждалий може отримати в аптеках.

Для того, аби скористатися допомогою в аптеці в такій ситуації, треба сказати кодове слово. Працівник аптеки, який має кваліфікацію для допомоги, має надати приватний простір постраждалому та надати першу допомогу і інформацію.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон прокоментував ідею саме такої ініціативи. Причиною стало те, що через карантинні міри громадяни мають залишатися вдома разом з агресором, а вийти можуть тільки за продуктами і в аптеку.

Оскільки ми знову маємо просити людей по всій країні залишатися вдома для боротьби з вірусом, важливо вжити заходів для захисту тих, для кого дім не є безпечним місцем.

Яке кодове слово?

Цікаво, що схема кодових слів, за якими можна буде отримати допомогу не буде розголошуватися просто так. Ії планують просувати непомітно за допомогою оголошень у соціальних мережах і платного пошуку.

Також, в аптеках буде доступний рекламний матеріал для демонстрації, щоб сигналізувати жертвам про свою участь.