Вчимо англійську разом із дітьми: 6 YouTube-каналів

За принципом win-win

Якщо ви давно мріяли підтягнути свої знання з англійської, або не користувалися мовою ще зі шкільних часів, а хочете надолужити, пропонуємо зробити це за принципом win-win — разом із вашими дітьми!

Learn English with EnglishClass101.com

Навчитися американської англійської допоможе канал онлайн-школи Learn English with EnglishClass101.com, який має більше ніж 800 тис. шанувальників. Уроки розроблені таким чином, що дають візуальну та аудіоінформацію, щоденні картки із новими словами. Також на сайті можете завантажити додатки для своїх мобільних пристроїв (iOS, Android), щоб мати електронного вчителя під рукою.

Speak English With Misterduncan

Містер Дункан навчить вас справжньої лондонської вимови. Він вже багато років викладає онлайн та має майже 600 тисяч прихильників. Його манера проводити уроки сподобається дітям та дорослим через акторську майстерність та справжній англійський гумор.

Learn English with Jennifer

Цей канал, який належить викладачці на ім’я Дженніфер, має більш ніж 600 тисяч підписників. Її уроки дуже прості, мають титри для тих, кому текст складно сприймати на слух. Також Дженніфер відповідає на запитання учнів у коментарях.

British — Learn British English

Youtube-канал містить прості та мотиваційні уроки, які підійдуть для слухачів будь-якого віку. Зважаючи на те, що уроки анімовані, ви зможете опановувати їх разом із дітьми. Ви також можете знайти більше уроків та навчальних матеріалів на сайті власника каналу — britlish.com.

Real English With Real Teachers

Гаррі та Чарлі — професійні викладачі англійської мови з Лондона, які навчать реальної англійської, спілкуючись із містянами, подорожуючи столицею Британії та роблячи веселі підкасти. Їх учнями можуть стати люди, які володіють англійською мовою на будь-якому рівні, включаючи IELTS та Cambridge English. Також Гаррі та Чарлі зможуть підготувати вас до тестів PET, FCE, CAE, CPE.

Anglo-Link

Дуже популярний канал, який має ледь-ледь не мільйон шанувальників. Ви також можете долучитися до спільноти, що вивчає тут англійську. Фішкою цього ресурсу є те, що учні скеровують викладача, створюючи запити за тими чи іншими темами й формуючи навчальний план.

— Читайте також: 7 уникальных профессий будущего