Ведучі 1+1 прихистили загублених собак з Бучі у себе на каналі

Ведучі 1+1 прихистили загублених чіхуахуа, пекінеса, ва цуценяти алабая, цуценя вівчарки з Бучі у себе на каналі. Дехто з них вже провів прямий ефір.

Про це повідомляє пресслужба телеканалу.

Всі ці собаки були знайдені кореспонденткою ТСН Юлією Кирієнко на одній з розбитих вулиць Бучі, під купою зруйнованої техніки. Туди вона відправилася у перший день після деокупації містечка разом із оператором, щоб зняти сюжет. Собаки були голодні та налякані. Вона привезла їх усіх на канал 1+1, де вони знайшли тимчасовий прихисток.

Юлія Кирієнко рятує собак з Бучі

Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс та Тімур Мірошниченко вийшли в ефір «Снаданку. Онайн» разом з врятованими чіхуахуа та пекінесом. А Соломія Вітвіцька та Святослав Гринчук провели з чіхуахуа  випуск новин.

«Всі тваринки, яких привозять журналісти з Бучі, поселяються у нас на каналі. Поки що не запрацював мобільний застосунок загублених і знайдених тварин Pets. Коли запрацює, почнеться обмін тваринами по всій Україні. Тому ми всі опікуємося ними в офісі. Всіх так чи інакше ми називаємо Буч, чи Бучик, тому що вони всі з Бучі. Тепер у цього малюка є ім’я Борис Бучанський і він буде жити з лабрадором», — сказав Єгор Гордєєв, тримаючи чіхуахуа.

Святослав Гринчук та Соломія Вітвіцька з чіхуахуа

Журналіст Тімур Мірошниченко вважає, що собаку мають назвати Борис Бучанський за прикладом кота Степана. І він має почати волонтерити для України.

Раніше кореспондент ТСН привіз на канал «плюсів» маленького йорка на ім’я Дімон з передмістя Києва, з селища Стоянка. Песик жив на каналі декілька тижнів, поки не повернувся власник Дімона та не забрав його додому.