Вересневі можливості: 10 грантів та стажувань для українців

Для бізнесменів-початківців, студентів, внутрішньо переміщених осіб та людей із інвалідністю

Вересень — початок навчального року та бізнес-сезону, а це означає, що саме час потурбуватися про свій особистий розвиток та розвиток власного бізнесу. Отже, скористайтеся цим списком й отримайте можливість продовжити навчання за кордоном у виші, пройти курси із підвищення кваліфікації чи професійного перепрофілювання, або дізнатися, як зробити свою справу більш успішною.

Конкурс на отримання мінігрантів для відкриття власної справи

Конкурс проводиться в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», що реалізується в Україні UCP Wheels for Humanity (США) спільно з Українською асоціацією фізичних терапевтів та Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Умови: у конкурсі мають змогу взяти участь фізичні особи-підприємці з числа цільової групи проекту, в т.ч. які отримали мінігранти в рамках проекту ТЕАМ, фізичні особи з інвалідністю з числа цільової групи проекту, підприємства громадських організацій людей з інвалідністю. Конкурс направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема  внутрішньо переміщених осіб. Детальніше про умови конкурсу за  посиланням.

Де: Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Львівська, Вінницька, Київська області та місто Київ.

Термін проведення конкурсу: з  1 серпня по 30 вересня  2017 року.

Стипендіальна програма Global Study Awards

Стипендіальна програма Global Study Awards спрямована на спонукання молодих людей до навчання за кордоном в рамках своїх досліджень.

Умови: на стипендію можуть претендувати особи, що мають 18 років, склали IELTS в Центрі Британської Ради й отримали офіційні результати, затверджені Британською Радою після першого червня 2016, які мають чинний Міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card) і/або International Youth Travel Card (IYTC) на момент подання аплікації, що планують вступ на денну форму навчання, на бакалаврську, магістерську чи PhD програми осіннього (2017) або весняного (2018) семестрів. Також необхідно буде написати короткий огляд свого навчального досвіду в STeXX.com

Максимальний розмір персонального навчального гранту тановить 10000 фунтів стерлінгів. Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду, то залишкові кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі.

Дедлайн: 30 вересня 2017 року

Конкурс для студентів-журналістів на безкоштовне навчання по PR

ГО «Вінницька обласна організація  «Спілка підприємців «Стіна» оголошує конкурс на безкоштовне щомісячне навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі по напрямку PR. Навчання проходитиме  2- 3 дні на місяць, проїзд та проживання будуть оплачуватися. Після навчання студенти отримають можливість працевлаштування.

Умови: у конкурсі можуть взяти участь студенти, що мають незавершену освіту за спеціальністю «журналістика». Для участі у конкурсі потрібно надіслати  резюме  на e-mail: [email protected] з темою листа «Резюме для проходження  навчання».

Де: Вінниця, Київ.

Дедлайн: 9 серпня 2017 року.

Стипендії для навчання у Стенфордському університеті

Студенти з усього світу мають право подати заявку на стипендіальну програму «Knight-Hennessy Scholars», яка надасть можливість аспірантам зробити масштабний позитивний внесок у розвиток гуманітарних, природних та технічних наук.

Умови: стипендії доступні для проведення дипломної програми для випускників (PhD), що навчаються у галузях: мистецтво, освіта, інженерія, соціологія, бізнес, право та медицина. Повне фінансування включає оплату навчання в аспірантурі, покриває академічні витрати та надає додаткову фінансову підтримку. Кількість стипендій: до 100 стипендій. Про критерії детальніше можете дізнатися тут.

Де: США.

Дедлайн: 27 вересня 2017 року.

Конкурс із надання грантів кластерам на діяльність у сфері співробітництва з ЄС

Конкурс має на меті зміцнити кластери у країнах Східного партнерства, передати найкращі практики ЄС та сприяти сталому міжкластерному співробітництву між діючими або сформованими кластерами країн ЄС та країн Східного партнерства. Пропонується шість грантів у розмірі до 10000 євро для кластерів чи кластероподібних організацій, тобто по одному для кожної з країн Східного партнерства.

Умови: у конкурсі можуть брати участь виключно юридичні особи. Кандидати повинні максимально відповідати європейському визначенню кластера. Відповідність цим вимогам є важливим критерієм вибору бенефіціара цієї грантової схеми. Грант покриває витрати на діяльність зі співробітництва кластерів Східного партнерства та ЄС та розподілятимуться на конкурсній основі – після оцінки представниками проекту EaP PLUS. Тривалість проекту – до 10 місяців. Проект має бути завершено не пізніше грудня 2018 року.

Терміни проведення конкурсу: з 15 червня 2017 року до 30 вересня 2017 року.

Програма Гарвардського університету Knight Visiting Nieman Fellowships для представників ЗМІ

Гарвардський університет надає можливість провести короткі дослідження кандидатам, які працюють над спеціальними проектами, спрямованими на просування журналістики у новому руслі.

Умови: кандидати не обов’язково повинні бути журналістами, але повинні демонструвати яким чином їх робота в університеті може поліпшити перспективи майбутнього журналістики. Тобто кандитати можуть мати відношення до програмування, дизайну, фінансів та ін. Тривалість програми: від декількох тижнів до 3-х місяців. Стипендіат матиме доступ до всіх ресурсів університету. Також стипендіат буде щомісяця отримувати 1225 доларів США. Якщо необхідно, учасника буде забезпечено місцем проживання. Обмежень за віком та науковим ступенем немає.
Кандидату необхідно заповнити онлайн заявку і надати: 2 есе, резюме, навчальний план, приклади робіт, 3 рекомендаційних листи. Усі подробиці за посиланням.

Де: США.

Дедлайн: 29 вересян 2017 року.

Школа молодіжного соціального підприємництва (Львів)

Інститут міста в рамках ініціативи Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Польська допомога» розпочинає набір у Школу молодіжного соціального підприємництва.

Умови: прийняти участь у навчанні можуть студенти останніх років навчання, комерційні підприємці, соціальні підприємці-початківці, соціальні активісти. Вас очікуватиме тиждень інтенсивного навчання у перыод з 25 до 28 вересня, 20 днів дистанційної роботи над проектом із менторами 30 вересня — 20 жовтня, презентація проектів і визначення переможців відбудеться 21 жовтня. Кожен учасник школи буде мати можливість навчитися проектному менеджменту, знайти прогалини у своїй бізнес-моделі та допрацювати її, зрозуміти де і як знайти кошти для запуску чи розвитку соціального бізнесу, познайомитись із соціальними підприємцями. Зареєструватися можна на сайті.

Де: Львів, Інкубатор молодіжного підприємництва (YEI), навчання буде проходити в різних арт-локаціях міста.

Дедлайн: 1 вересня 2017 року.

Гранти для відновлення засобів до існування для ВПО (Одеса)

Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» організовує навчання за декількома програмами: «Працевлаштування ВПО та місцевого населення», «Індивідуальні гранти на перепідготовку для ВПО», «Надання бізнес-грантів для ВПО».

Умови: внутрішньо переміщені особи та місцеві під час програми «Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення» отримають індивідуальні консультації, допомогу в оформленні резюме, підборі відкритих вакансій, візьмуть участь у заходах з пошуку роботи та професійного зростання. ВПО, які бажають змінити кваліфікацію у зв’язку з труднощами працевлаштування в місцях переселення, або підвищити кваліфікацію в рамках існуючої професії матимуть змогу отримати індивідуальні гранти на перепідготовку. В межах проекту ВПО матимуть можливість отримати грант на відновлення підприємницької діяльності, припиненої внаслідок конфлікту, або почати підприємницьку діяльність. Для участі у  програмі потрібно завантажити та заповнити форму заявки за посиланням.

Де: Одеса

Дедлайн: 20 вересня 2017 року.

Гранти проекту «Професія для нового життя. Індивідуальні гранти на перепідготовку» (Маріуполь)

Міжнародний фонд «Карітас України» має на меті підтримати переселенців, які прагнуть освоїти нову професію, оволодіти знаннями і вміннями для подальшого успішного.

Умови: у проекті можуть прийняти участь внутрішньо переміщені особи та отримати індивідуальні гранти на перепідготовку, що являють собою оплату короткострокових курсів (до 4 місяців). Розмір гранту становить до 7000 грн, визначається індивідуально. Після закінчення курсів вручається сертифікат. Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку, підписати у керівника та надіслати її відскановану копію на електронну пошту: [email protected] Завантажити та заповнити заявку можна за посиланням.

Де: Маріуполь і Донецька область.

Дедлайн: 15 вересня 2017 року

Грант від Уряду Чехії для студентів-іноземців

Уряд Чехії заснував грант на навчання для іноземних студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури, які бажають продовжити навчання в одному з вищих навчальних закладів Чехії.

Умови: грант виплачується на програми бакалаврату (тривалістю до 4 років), магістратури (тривалістю від 4 до 6 років) і аспірантури (тривалістю від 3 до 4 років). Грант покриває витрати пов’язані з навчанням та проживанням в Чехії, також надає щомісячну стипендію розміром в 500 євро. У програмі можуть брати участь іноземні студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури, які бажають продовжити навчання в одному з вищих навчальних закладів Чехії. Заявку на отримання гранту можна подати через дипломатичну місію Чеськіої Республіки (представництво дипломатичної місії можна знайти тут). Кандидат повинен заповнити бланк онлайн-заяви до 30 вересня поточного року. Всі питання з приводу дедлайну подачі заявок і вимог до кандидатів слід направити в посольства Чехії в країні кандидата. Для отримання більш докладної інформації відвідайте офіційний сайт організаторів.

Де: Чехія.

Дедлайн: 30 вересня 2017 року.

За матеріалами gurt.org.ua, grantist.com

— Читайте також: Промоутер самой себя: Как помогать своей карьере правильно