Видано унікальний практичний посібник «Поговори зі мною» про те, як надавати базову психологічну допомогу

Вперше в Україні видано унікальний практичний посібник "Поговори зі мною: як надавати базову психологічну допомогу" від проєкту "Як ти, брате?"

16.08.2023

Посібник «Поговори зі мною» містить чіткі алгоритми, які допоможуть людям без психологічної освіти підтримати тих, хто навколо, вислухати їх без виснаження та конфліктів і навіть коли вони самі знаходяться у стресі. Розмова, побудована за простими правилами,  допомагає співрозмовнику знизити напругу та тривогу, відновити віру в себе та свої сили, осмислювати травматичний досвід та адаптуватися до нових обставин. Посібник унікальний тим, що створений за сучасним практичним досвідом, а не як наслідок психологічних теорій. Написаний таким чином, щоб його могли легко й одразу використовувати всі українці, зокрема ті, хто мало знайомий з психологією.

Першу домедичну допомогу може надати будь-хто. Навчитися цього нескладно, але часто це рятує життя або робить подальше лікування значно простішим. Перша психологічна допомога не менш потрібна, а її ефект може бути не менш важливим. І все, що для цього потрібно, — це вислухати і психологічно підтримати людину.

26 серпня відбудеться великий практичний семінар з базової психологічної допомоги «Поговори зі мною: як надавати психологічну допомогу через розмову«.

Захід присвячено виданню практичного посібника волонтерського проєкту «Як ти, брате?», покликаного розвивати взаємну допомогу під час війни.

За статистикою, понад 90% опитаних українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, пов’язаних з психічним здоров’ям.

Саме тому надзвичайно важливо вже зараз поширювати базові знання з психологічної допомоги! Під час семінару автор посібника, психотерапевт Антон Семенов, розповість що говорити, як слухати, як витримувати напругу в розмові, як і коли її завершувати, а також розбере конкретні приклади складних ситуацій та порадить, як саме у них можна допомогти через добру розмову.

  • Семінар відбудеться 26 серпня (субота), 12:00 — 14:30 (вхід з 11.30)
  • за адресою: Київ, вул. Святослава Хороброго 9, Академія Патрульної Поліції (прохідна ліворуч від будівлі)

Оскільки вхід на територію Академії Патрульної Поліції відбувається за списками, реєстрація обов’язкова (термін– до 20 серпня включно).

Ознайомитися з посібником можна на сайті проєкту