Для молоді запускають курс «Життєстійкість в умовах криз»

Навчатимуть успішно долати наслідки життєвих криз

Громадська організація «Рада жінок Донеччини» запускає навчальний курс, як успішно долати наслідки життєвих криз.

Через кризи, які спричиняють хронічний стрес, у багатьох молодих людей виникають труднощі з концентрацією, спілкуванням, навчанням та роботою. Тому все більш затребуваними стають навички та вміння, що допомагають зберегти власну продуктивність в умовах хаосу, тобто — життєстійкість.

«На сьогоднішній день стійкість стає необхідністю. Вона допомагає молодим людям набувати життєвих навичок, які допоможуть їм справлятися зі складними ситуаціями й обставинами, яких, на жаль, не уникнути в житті», — розповідає Хайме Надаль, представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Учасники курсу дізнаються, що таке життєстійкість та як розвинути в собі цю навичку, познайомляться з методами психологічної допомоги та самодопомоги, навчаться прийомам самоконтролю, усвідомленого мислення та відновлення у період травмуючих подій.

«У ці складні часи немає кращої підтримки, ніж та, яку ти можеш надати собі сам. Це і є життєстійкість — здатність справлятися з кризами. А головне, що це не вроджена навичка, їй можна і треба навчитися», — розповідає виконавча директорка «Ради жінок Донеччини» Юлія Пруднікова.

Курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» є безкоштовним. Він складається із 10 модулів у форматі відеолекцій, практичних порад та вправ для самостійного виконання. Загальна тривалість навчання складе близько 90 годин. Після закінчення курсу учасники зможуть отримати сертифікати.

Реєстрація на курс доступна на сайті (https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+RESILIENCE101+2022_T3/about) онлайн-платформи Prometheus.