«Відьмака» звільнили з серіалу за токсичне поводження з жінками

Напередодні виходу третього сезону «Відьмака» стало відомо, що Генрі Кавілла, який зіграв головну роль у серіалі, вигнали через токсичне поводження з жінками. Інформація про це з’явилася у популярному обліковому записі DeuxMoi.

Інсайдери згодом підтвердили, що крім зневаги до жінок актор став гірше працювати на знімальному майданчику через пристрасть до відеоігор.

Вперше про звільнення з «Відьмака» актор повідомив особисто у своїх соцмережах. Тоді Кавілл оголосив, що у подальших сезонах головну роль гратиме Ліам Гемсворт, проте, чому він покидає проєкт, не розповів.

Зараз у ЗМІ поширюється інформація, що режисери вигнали актора через погану поведінку на знімальному майданчику. Повідомляють, що Генрі Кавілл часто запізнювався на зйомки, зневажливо ставився до робітниць жіночої статі, повністю ігноруючи їхні зауваження. Продюсери ганебної поведінки терпіти не стали та звільнили виконавця ролі Гаральта.

Через кілька днів актор втратив і роль Супермена. Новий керівник DC Studios Джеймс Ганн заявив, що новий фільм про супергероя, для якого він пише сценарій, присвячений юним рокам персонажа, тож Кавіллу там робити нічого, повідомив The Guardian.