Відомі українські IT-спеціалісти розповіли свої історії успіху учням волонтерської мережі клубів кодування

22.01.2020

18 січня відбувся перший у 2020 році великий захід всеукраїнської мережі клубів кодування для дітей Code Club UA

Днями в Києві пройшов захід, присвячений масштабному перезавантаженню відомої мережі клубів кодування Code Club UA. Під час заходу юні програмісти — учасники клубів зі всієї України — зустрілись з відомими представниками IT-галузі. Провідні фахівці галузі інформаційних технологій поділилися з дітьми своїми історіями успіху, розповіли про кар’єрний шлях та з чого все починалось.

Більшість із запрошених IT-спеціалістів не мали таких можливостей для навчання, які існують зараз. Але Code Club змінює підхід до вивчення програмування, роблячи акцент на доступності, легкості та цікавості. У 2020 році Code Club UA прагне підвищити планку і розширити мережу курсів з безкоштовного навчання навичкам програмування з практикуючими IT-спеціалістами”, — зазначає керівник проекту Максим Макаров.

Мережа Code Club в Україні вже налічує 767 навчальних груп і 9200 дітей, які у них навчаються. У Code Club 2020: Перезавантаження взяли участь провідні спеціалісти, яким було що розповісти майбутньому поколінню айтішників.

Серед них: Сергій Квітка, директор Київського регіона АО «Таскомбанк», провідний інженер з розробки програмного забезпечення Microsoft Сергій Поплавський, Олександр Обниш, який розробляє алгоритми машинного навчання для розумних дверних дзвінків, камер безпеки в компанії Ring Ukraine, а також співзасновниця компанії в галузі кібербезпеки Hacken та керівник платформи HackenProof Євгенія Брошеван, виконавчий директор UNIT Factory Флорін Бічер та продюсер Rainbow Six Siege в Ubisoft Ukraine Євгенія Гончар.

Також до івенту долучився фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, який дав настанову майбутнім програмістам та побажав їм успіху!

Code Club UA — дійсно унікальна ініціатива. Завдяки цій всеукраїнській мережі клубів кодування діти вчаться використовувати технології з легкістю і без остраху, сміливо втілюють свої ідеї, використовуючи сучасні методи програмування. Наша мережа, що в Україні існує вже 6 років, надає дітям доступ до вивчення технологій, якими користується весь світ. Наше перезавантаження націлене на ще більші досягнення. Плануємо відкриття ще більшої кількості гуртків, аби кожна дитина в Україні могла легко та з інтересом вивчати сучасні технології. Ми покажемо, що програмування — це не тільки цікаво, а ще й корисно для майбутнього, про яке варто думати вже сьогодні”, — зауважила координатор проекту Аліна Щербина.

Учасники Code Club 2020: Перезавантаження отримали не лише інформаційний багаж, а й безліч подарунків і призів. Адже на заході були присутні партнери мережі, зокрема відома своїми іграми компанія Scrabble, видавництва “НАШ ФОРМАТ” і “БУКВА” та інші. Крім того, найуважніші слухачі отримали нагороди від спікерів за правильні відповіді у вікторині.

Наразі Code Club UA шукає менторів з IT-сфери, які просто і доступно розкажуть дітям, що таке програмування та навчать кодувати так, що вже за кілька років вони й самі стануть спікерами на всеукраїнських IT- та бізнес-івентах.

Детально про те, як долучитися до проекту волонтерам-викладачам та стати його партнером, можна дізнатися на офіційному сайті Code Club UA.

Читай также: Gucci против токсичных стереотипов

Теги: