Виграла у шашки: 10-річна школярка пожертвувала 21 тичсячу гривень у фонд Притули

Школярка Валерія Єжова зібрала 21 тисячу гривень на потреби армії та передала до Фонду Сергія Притули.

Про це написав Притула у Facebook.

Валерія – чемпіонка світу з шашок, а заробила вона ці гроші граючи у перехожих на вулиці. Дівчинка розклала білу дошку біля одного з київських супермаркетів та запропонувала прості правила: суперник ставить стільки грошей, скільки не шкода, та намагається виграти. Якщо виходить – грає знову, але вже безплатно. Але у всіх партіях вона виграла. Іноді гроші в коробку на ЗСУ люди клали просто так.

«Приблизно за годину Лера зіграла 25-30 партій та все виграла! Деякі гравці приходили повторно, а один хлопчик років вісім зіграв 4 партії. Дуже хотів виграти, але проти чемпіонки він не мав шансів. Лера навіть давала йому одну шашку фори», — написав віцепрезидент Федерації шашок Києва Віктор Коваленко

Загалом за годину в коробці з написом «На ЗСУ» з’явилося 1200 грн. Коваленко уточнює, що багато перехожих відмовлялися грати та просто клали гроші для наших військових. У коментарях віцепрезидент зазначив, що за 3 дні було зібрано близько 6 тисяч грн. Все вигране вона принесла до Фонду Сергія Притули, коли Валерія дістала гроші, він не зміг стримати сліз.

«Неможливо впускати в душу навіть найменші сумніви про нашу перемогу, коли наші діти щодня роблять чудеса заради армії. Замість іграшкових машинок вибирають машини для ЗСУ. Замість літачка на управлінні – очі в небі для армії. Ми боремося за них та для них. І боротимемося за перемогу», – написав Сергій Притула.