Виробник Барбі представив ляльку зі сколіозом

08.02.2023

Компанія Mattel — виробник ляльок Барбі — представила першу ляльку зі сколіозом, щоб допомогти дітям прийняти себе та розвивати емпатію. Викривлення хребта має молодша сестра легендарної Барбі — Челсі. Про це повідомляє Sky News.

Маленька лялька (15 сантиметрів) має каштанове волосся, вона вдягнена у рожеву сукню з кольоровим принтом та взута в білі туфлі, також у комплекті є знімний бірюзовий корсет для спини.
Протягом усього процесу розробки ляльки команда Mattel тісно співпрацювала з доктором Люком Мачишиним, сертифікованим нейрохірургом і спеціалістом зі складних захворювань хребта у дітей, який консультував дизайнерів.

«Ми віримо в силу репрезентації та прагнемо створювати ляльок у різноманітних образах, щоб діти могли побачити себе в Барбі — а тепер і в лінії на честь молодшої сестри Барбі, Челсі», — сказала виконавча віцепрезидентка і керівниця відділу Barbie and Dolls компанії Mattel Ліза МакНайт.

За її словами, лінійка Chelsea дасть дітям можливість розвивати емпатію та соціальні навички через гру в ляльки.

Лялька Челсі коштує 8 доларів і доступна в інтернет-магазині Mattel, на Amazon та інших торговельних майданчиках.

Раніше Mattel часто критикували за виробництво надто ідеалізованих та сексуальних ляльок. Тож в асортименті компанії з’явилися різноманітні ляльки, зокрема на інвалідному візку, в хіджабі та з реальною фігурою і великим розміром стоп. У 2022 році компанія також випустила свою першу Барбі зі слуховими апаратами.