Віртуальний помічник Alexa слідкуватиме за станом здоров’я користувачів

Національна служба охорони здоров’я Великобританії уклала угоду з компанією Amazon, за умовами якої віртуальний помічник Alexa даватиме професійні рекомендації стосовно стану здоров’я користувачів. Про це повідомляє BBC.

Alexa зможе детально пояснити, як лікувати мігрень, якими є симптоми грипу та вітрянки. Проект націлений на те, щоб уникнути ситуацій з недостовірною інформацією, яку люди знаходять в інтернеті. Всі рекомендації, озвучені системою, будуть попередньо перевірені та схвалені лікарями.

В першу чергу автори цієї ініціативи сподіваються допомогти користувачам із вадами зору, для яких такий спосіб пошуку інформації може стати більш зручним. Крім цього, МОЗ Великобританії сподівається зменшити завантаженість лікарів і лікарень, оскільки в останні роки відзначається зниження кількості співробітників, що призводить до великих черг.

У той же час фахівці Королівського коледжу лікарів загальної практики побоюються, що нова функція може стати загрозою для пацієнтів, яких поради голосового помічника переконають, що їм не слід звертатися до фахівця і проходити медогляд. Вони просять провести незалежне розслідування, щоб підтвердити безпеку цього проекту.

Джерело: BBC

— Читайте також: Без шума и пыли: Как очистить воздух дома

Мы в Facebook