Виталий Кличко может ввести более суровые меры

Мэр Киева обратился к украинцам с важным заявлением

Большинство украинцев не прислушивается к рекомендациям врачей. Однако количество больных коронавирусом во всем мире продолжает расти. Мэр Киева Виталий Кличко заявил в программе «Свобода слова Савика Шустера» на телеканале «Украина», что городская власть может ввести более суровые ограничения. 

«Люди досі не розуміють, із якою загрозою ми зіштовхнулися. Люди досі не хочуть сидіти вдома. Люди не слухають наших порад і закликів, а це може призвести до дуже негативних наслідків. Я отримав поради з міста Ухань. І ми зараз використовуємо ті методи, які були застосовані там. Я впевнений, якщо ми скористаємося рекомендаціями зараз, вигравши час, ми мінімізуємо наслідки поширення хвороби. Нам важливо не просапати розповсюдження цієї хвороби», – зазначив Віталій Кличко.

На своей странице в Instagram мэр Киева в очередной раз обратился к украинцам.

View this post on Instagram

Столиця продовжує жити в умовах суворих обмежувальних заходів. ⠀ ❗️За минулу добу в Києві зареєстрований ще один випадок захворювання на коронавірус. Тобто, в столиці на сьогодні три підтверджених випадки. ⠀ 🧪На сьогодні протестовано на коронавірус 291 киянин. Вірус розповсюджується. В Україні вже 26 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Троє людей померли. ⠀ ‼️Я ще раз наголошую: обмеження ввели не просто так. Ситуація надто серйозна! Ми повинні виграти час! Щоб якнайменше людей захворіло. Не розцінюйте загрозу як далеку страшну легенду! ⠀ ℹ️Ми забезпечили сімейних лікарів та службу невідкладної допомоги швидкими тестами. І вони – за медичними показниками — зможуть оперативно робити діагностування пацієнтам на дому. Це допоможе оперативніше підтверджувати або виключати діагноз на коронавірус. І людям не потрібно буде їхати до лікарні, а треба тільки зв’язатися зі своїм сімейним лікарем. ⠀ 🙌Я вдячний соціально-відповідальному бізнесу, що сьогодні допомагає: ✅служби таксі BOLT та UBER висловили готовність безкоштовно перевозити медичних працівників, які їдуть на роботу та з роботи. Зараз міська влада опрацьовує з головними лікарями медзакладів механізм втілення цієї ініціативи ✅компанія «Епіцентр» благодійно надала місту 100 тисяч медичних масок. Також, як я говорив раніше, вчора в місто надійшли 62 тисячі масок, що ми замовили раніше. Ще 100 тисяч чекаємо, поки відіш’ють підприємства, з якими ми домовилися. Замовив Київ маски і закордоном. ⠀ 🙏Залишайтеся вдома! Обмеження — це не відпустка чи канікули! Подбайте про свою безпеку!

A post shared by Віталій Кличко (@vitaliyklitschko) on

Источник: kyivcity.gov.ua, страница В. Кличко в Instagram