Виїзд чоловіків за кордон під заставу: у Кабміні дискутують про розмір депозиту

23.11.2022

Урядовці вирішили розглянути зниження депозиту для компаній, які відправляють своїх працівників чоловічої статі у відрядження за кордон. Так, вартість проїзду чоловіків за кордон під час воєнного стану за допомогою послуги «єВідрядження» збираються знизити вдвічі.

Команда «Дія» ще у серпні анонсувала появу послуги для чоловіків, які хочуть виїхати за кордон у відрядження під час війни в Україні. З технічного боку сервіс до роботи готовий уже давно. Однак його досі не запустили, тому що потрібно було доопрацювати у Мінекономіки законопроєкт, який із ним пов’язаний.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в уряді ще обговорюють критерії виїзду чоловіків у відрядження за кордон. Але про які саме критерії йдеться, він не уточнив.

Нагадаємо, що Кабмін анонсував створення послуги «єВідрядження», за якою військовозобов’язані чоловіки зможуть перетинати кордон через відрядження після сплати застави у 200 тисяч гривень. Натепер уряд розглядає більш бюджетну опцію — 100 тисяч гривень. Однак коли запустять нову послугу, досі невідомо.

Новини партнерів