«Війна голосами дітей»: українська книга вийде друком в одному з найбільших видавництв світу

Благодійний фонд “Голоси дітей” передав права американському видавництву HarperCollins Publishers

07.03.2024

Україномовна книга «Війна голосами дітей» була видана до першої річниці повномасштабного вторгнення.Весною минулого року під час Лондонського книжкового ярмарку одне й найвідоміших видавництв HarperCollins Publishers зацікавилося книжкою фонду. Про це повідомляють на сторінці благодійної організації.

Рік по тому організація “Голоси дітей” передала право на публікацію та продаж своєї книги провідному американському видавництву HarperCollins Publishers. Автором ідеї книги став співзасновник фонду Азад Сафаров.

Книга

Фото: «Голоси дітей»

Збірка містить цитати українських дітей, ілюстрації до яких створили українські й іноземні дизайнери, художники та фотографи. До роботи над книгою також долучилися Святослав Вакарчук, Джамала із сином, Євген Клопотенко та інші. Перемовини з видавництвом про передання прав власності тривали майже півроку.

Книга

Фото: «Голоси дітей»

«Минулого року ми презентували книгу в Європарламенті, ОБСЄ та багатьом європейським лідерам. Співпраця з видавництвом світового рівня означає, що голоси українських дітей зможе почути весь світ. Це наша мета», — зазначив Азад Сафаров.

HarperCollins Publishers належить до п’ятірки найкращих англомовних видавництв, зазначають у фонді. Видавництво отримало дозвіл на переклад книжки всіма мовами світу, окрім російської й білоруської.

Читайте також: Книга про українське мистецтво вийде у Британії

Частину коштів із продажу примірників спрямують на психологічну допомогу українським дітям війни. Орієнтовний старт продажу в США запланували на 8 жовтня 2024 року.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram