«Війна з РФ ближче, ніж ти думаєш»: у Ризі відкрили виставку

04.04.2022

1 квітня перед Будинком Конгресу у Ризі відкрили виставку «Війна з РФ ближче, ніж ти думаєш». Мета виставки — показати мешканцям Латвії, що не можна залишатися «поза політикою».

Про це повідомляє посольство України у Латвії.

Навпроти посольства росії був встановлений стенд «Що за стіною російської брехні» з популярними тезами пропаганди країни-агресора і підтвердженими фактами, що її спростовують.

«Основною ідеєю виставки є подолання стіни непорозуміння з тими, хто вважає, що війна в Україні далеко та не стосується них та тих, хто не бачить різниці між кремлівською пропагандою та реальністю. На виставці демонструються фотографії різних міст України, які постраждали від російської агресії, що заперечує брехливу пропаганду росії проте, що вони нібито не воюють проти мирного населення України і знищують виключно військові об’єкти», — йдеться у дописі.

Відкриття відбулося за участю посла України в Латвії Олександра Міщенка, віце-мера Риги Едвардса Смілтенса, а також керівника відділу міжнародного співробітництва Ризької ради Галини Буковської. На відкритті виставки також виступив змішаний хор міста Саулкрасти “Anima”, який виконав українські пісні.

Виставка організована українкою Дар’єю Желєзновою – мешканкою Маріуполя – за підтримки латвійських волонтерів та українців, які знаходяться в Латвії як тимчасово переміщені особи. Виставка триватиме до 30 квітня за адресою Krišjaņa Valdemara iela, 5. Виставку хочуть провести й в інших містах Латвії, а також в ​​Копенгагені, Мілані, Кракові, Вільнюсі та Берліні.

Новини партнерів