Вийшов трейлер нового фільму Олега Сенцова «Реал»

Світова прем'єра стрічки відбудеться у Карлових Варах

19.06.2024

Вийшов трейлер нового документального фільму «Реал» режисера та захисника Олега Сенцова. У ньому можна побачити випадково відзнятий автором бій.

Від початку повномасштабної війни в Україні режисер Олег Сенцов доєднався до лав ЗСУ й перебував на південно-східному фронті у званні лейтенанта. Кілька разів був поранений. Минулого літа ворог після ворожого ураження БТР Сенцов опинився у траншеї. Звідти за допомогою радіозв’язку режисер намагався організувати евакуацію військових свого підрозділу, що опинився під обстрілом. Події відбувалися на позиції під кодовою назвою «Реал».

Сенцов устиг скористатися камерою й відзняти фрагменти бою. З усіх кадрів режисер змонтував повнометражний документальний фільм. Автор вважає, що «Реал» відображає справжнє життя на війні з її обличчям без прикрас та фальші.

Світова прем’єра стрічки відбудеться на Міжнародному фестивалі у Карлових Варах у межах програми «Спеціальні покази». Фестиваль відбудеться з 28 червня до 6 липня.

фільм

Фото: кадр із фільму «Реал»

«Фільм Сенцова — це унікальний захопливий досвід, який пропонує гіпердокументальний погляд на реальність війни очима одного безпосереднього її учасника», — висловився про стрічку артдиректор кінофестивалю Карел Ох.

Читайте також: Український режисер Олег Сенцов отримав поранення на фронті: фото

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram