Владимир Зеленский ответил на петицию о ратификации Стамбульской конвенции

Что же он сказал?

09.06.2020

Недавно, мы рассказывали, что петиция о ратификации Стамбульской конвенции набрала 25 тысяч подписей. Это должно было привлечь правительство к данному документу. И это сработало.

Президент Украины Владимир Зеленский отреагировал на петицию о ратификации Стамбульской конвенции, в официальном ответе сообщается, что законопроект о ратификации рассмотрят в Верховной Раде. Об этом сообщается на Instagram-странице «Марша женщин».

Также говорится о том, что законопроект рассмотрят после того, как Министерство иностранных дел предоставит соответствующие предложения.

Тысячи женщин и детей ждут помощи по всей Украине. Мы должны консолидировать усилия и вместе дожать принятия этого важнейшего для Украины международного документа », — говорится в посте аккаунта «Марша женщин».

View this post on Instagram

Сьогодні нарешті ми отримали офіційну відповідь Президента України на петицію щодо ратифікації Стамбульської конвенції. ⠀ Ми сприймаємо цю відповідь, як позитивний поштовх на шляху до ратифікації Стамбульської конвенції, яку так довго чекає українське суспільство. Україна — демократичне суспільство, де гендерно-обумовлене насильство є кричущою проблемою і ми маємо мобілізувати всі ресурси задля того, аби викорінити це явище. Стамбульська конвенція — це єдина можливість зробити це комплексно та дієво. ⠀ Ми дякуємо Президенту України за надану відповідь та демонстрацію конкретних кроків на шляху до Ратифікації Стамбульської конвенції. Ми готові активно співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами задля прискорення процесу погодження проєкт Закону, щодо Ратифікації Стамбульської конвенції. ⠀ Тисячі жінок та дітей чекають на допомогу по всій Україні. Ми маємо консолідувати зусилля та разом дотиснути прийняття цього над важливого для України міжнародного документа. ⠀ Запрошуємо долучитися до ініціативної робочої групи для втілення подальших кроків! (пишіть у повідомлення) Просимо надсилати на адресу Мінсоцполітики листи від різних організацій та ініціатив з вимогою підтримки законопроєкту про ратифікацію Стамбульської конвенції (зразок та адреса у першому коментарі) ⠀ Чим більше буде листів — тим кращі шанси! Разом зможемо! Оргкомітет «Марш жінок-2020»

A post shared by Марш Жінок (@marshzhinok) on