Внутрішньо переміщені учні 5–11 класів можуть безкоштовно пройти онлайн-заняття з англійської мови, математики та української мови

Онлайн-заняття відбуватимуться з 18 липня до 21 серпня.

ГО «Смарт освіта» оголошує набір на безплатні онлайн-заняття для учнів 5–11 класів — внутрішньо переміщених осіб, які потребують додаткової підготовки з англійської мови, математики й української мови. Щоб зареєструватися необхідно заповніть форму.

Онлайн-заняття відбуватимуться з 18 липня до 21 серпня.

Заняття допоможуть дітям — внутрішньо переміщеним особам наздогнати шкільну програму, пропущену внаслідок війни. Навчання проводитимуть професійні педагоги.

Заняття відбуватимуться у групах. Кожна група вивчатиме всі три предмети. Загальний обсяг занять – до 9 годин на тиждень.

Навчання здійснюється за підтримки Фундації освіти та співпраці (EDUCO) в межах проєкту: “Освітня і рекреаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб шкільного віку”.

ГО «Смарт освіта» також запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтесь до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Теги: