Результати дослідження Pew Research Center: #MeToo псує чоловікам робочу атмосферу

Вони гадають, що жінки перебільшують масштаби проблеми сексуальних домагань в офісі

12.04.2018

Нещодавно експерти Pew Research Center виявили, що американські чоловіки думають стосовно сексуальних домагань на робочих місцях на тлі всесвітнього правозахисного руху #MeToo. Результати дослідження виявилися невтішними, адже чоловіки наразі зайняли непорушну позицію захисників патріархату. 

Під час дослідження соціологами було опитано 6251 чоловіків та жінок, які є громадянами США. Отже, експерти виявили, що 51% респондентів вважають, що останні події, пов’язані із рухом #MeToo, ускладнили взаємодію чоловіків із жінками на роботі. Тільки 28% опитаних сказали, що зосередження уваги на сексуальних домаганнях призведе до вирішення проблем із домаганнями на робочих місцях. А от 51% американців впевнені, що підняття даної проблеми на поверхню не призведе до будь-яких зрушень.

Коли респондентів запитали, що вони думають стосовно помилкових заяв жінок про сексуальні домагання чи/та інші види насилля із боку чоловіків, 22% заявили, що це «не проблема», 31% класифікував такі дії як «значну проблему», а 45% — як «незначну».

Дослідження доводить, що рухи на кшталт американських #MeToo та Time’s Up, корейського #With You показують реальний масштаб проблеми сексуальних домагань. У звіті Pew Research Center вказано, що 6 із 10 опитаних жінок зізналися, що були жертвами харасменту на робочому місці, а половина із цих жінок наголосили, що  зазнавали переслідувань як в офісі, так і за його межами.

Не дивлячись на таку недовіру щодо заяв жінок із боку опитаних чоловіків, світове суспільство проблему визнає. А от як її вирішуватимуть на місцях, — це вже інше питання.

Джерело: glamour.com

Фото: кадр із серіалу «Менталіст»

— Читайте також: Сексист про феминизм: Разбор спича Гарика Корогодского

Новини партнерів