Вперше українка очолила Європейське журі World Press Photo 2023

Кураторка та засновниця Міжнародного фестивалю сучасної фотографії Odesa Photo Days Катерина Радченко очолила Європейське журі та увійшла до складу глобального журі World Press Photo 2023. Це вперше за всю історію конкурсу представниця України посіла головуючу позицію у суддівській колегії.

Загалом до складу глобального журі World Press Photo 2023 увійшло шестеро голів регіональних журі — Африка, Азія, Європа, Північна та Центральна Америка, Південна Америка, Південно-Східна Азія та Океанія. Очолює його Брент Льюїс (США), фоторедактор The New York Times, співзасновник Diversify Photo.

 

«Для мене велика честь і відповідальність долучитися до оцінювання робіт одного з найавторитетніших конкурсів документальної фотографії у світі разом із потужними професіоналами з різних країн та регіонів», — прокоментувала своє призначення Катерина Радченко.

 

Нагадаємо, конкурс World Press Photo безкоштовний і відкритий для всіх професійних фотографів, які працюють у галузі фотожурналістики та документальної фотографії. Цього разу прийом заявок триває до 10 січня 2023 року. Імена переможців оголосять у квітні 2023-го.