Врятуйте єдиний дитячий кінотеатр «Кадр» — придбайте абонемент за 499 гривень на 10 сеансів

Єдиний у столиці дитячий кінотеатр «Кадр», який працює з 1951 року, може призупинити свою діяльність. У серпні 2022-го у закладі вийшов з ладу сервер, який є невід’ємною частиною кінопроєктора. Без нього неможливо демонструвати фільми. Необхідний сервер взяли в оренду, термін договору якої спливає 31 січня. Договір передбачає право викупу орендованого сервера. Його вартість становить 8 тисяч євро, орієнтовно 320 тисяч гривень. Такої суми у кінотеатру немає. Про це повідомляється на сайті закладу.

«Обладнання, що вийшло з ладу, пропрацювало п’ять років замість трьох. У бюджеті, на жаль, коштів немає, просити немає у кого. Наразі гроші виділяють лише на зарплатню, а на матеріально-технічну базу маємо заробляти. У нинішніх умовах це неможливо: від 24 лютого до червня кінотеатр не працював, а зараз дуже залежимо від повітряних тривог та наявності світла», — повідомила в. о. директора кінотеатру «Кадр» Тетяна Рубан.

Дитячий кінотеатр «Кадр» є не комерційним, а соціальним закладом культури. За словами Тетяни Рубан, навіть у воєнний час тут організовували безкоштовні свята з переглядом мультфільмів для дітей-переселенців та сиріт. У репертуарі закладу головний акцент — на українських мультфільмах. А дітям пільгових категорій за наявності посвідчення відвідування кінотеатру безпплатне.

Аби зібрати потрібну суму, кінотеатр влаштовує дитяче свято, яке відбудеться 21 січня о 12:00 за адресою: вулиця Вишгородська, 4. Охочих підтримати кінотеатр запрошують приходити з дітьми, друзями та знайомими. Вхід безкоштовний.

Цього ж дня стартує акція «Врятуймо дитячий кінотеатр «Кадр». Можна допомогти, придбавши абонемент на 10 сеансів протягом цілого року за 499 гривень. Пропозиція дуже приваблива, адже вартість одного квитка становить лише 50 гривень. Придбати абонемент можна буде безпосередньо у кінотеатрі або ж у представників громадської організації «Громадська безпека України». Зазначимо, що абонемент не поширюється на прем’єрні покази.

Також для тих, хто бажає долучитись до ініціативи та фінансово підтримати «Кадр», відкрили збір коштів на допомогу кінотеатру.