Всесвітньо відомий тенор Андреа Бочеллі прихистив собаку Джека, врятованого з Куп’янська

Всесвітньо відомий тенор Андреа Бочеллі та його син Амос Бочеллі забрали до себе собаку зі звільненого від російських загарбників міста Куп’янськ Харківської області.

Історію собаки розповів Секретар постійної комісії київської міської ради з питань транспорту в Київській міській раді Олесь Маляревич у своєму Facebook.

Він  разом із депутатом Київради та військовим ЗСУ Юрієм Федоренком знайшли Джека на другий день після звільнення Куп’янська. В Києві Джеку зробили операцію із видалення осколка з рани на спині.

Товариш Олесь Маляревич зі США Амед вирішив знайти Джеку новий дім. І запропонував Андреа Бочеллі взяти Джека до себе.

Джек майже втратив слух внаслідок вибухів, мав невелике осколкове поранення на спині, проте, за словами волонтерів, пес зберіг «природню доброту, любов до людей, міцний характер та віру в найкраще». Пес вже зустрівся зі своїми новими власниками.

«Трохи згодом буде відео повної подорожі Джека з Куп’янська до Італії. Дякуємо сім’ї Бочеллі за велике серце та доброту. Бажаємо Джеку нового щасливого життя! Нам всім перемоги! Добро переможе», — написав він. І також поділився відео зустрічі Джека з новим власником, всесвітньо відомим тенором.