Watch the Music: 7 документальних стрічок про тих, хто створює музику

Щоб дізнатися, як мелодії потрапляють нам у вуха

Музика супроводжує нас скрізь. Ми настільки звикли до неї, що іноді й не помічаємо її. Але чи задумувалися ви над тим, як вона з’являється, звідки, від кого? Ні? Тоді радимо вам декілька цікавих документальних фільмів про людей, які придумують, грають та записують музику.

Soundbreaking: Stories from the Cutting Edge of Recorded Music/Студія звукозапису

8 серій

Цей документальний фільм розповідає про найбільш важливі аспекти процесу звукозапису. Стрічка містить понад ста оригінальних інтерв’ю з найвідомішими сучасними музикантами, продюсерами та інноваторами у сфері музики, а також абсолютно нові відеозаписи, завдяки яким можна отримати повне уявлення про те, що коїться в музичній студії.

How music works/Як влаштована музика

4 серії

BBC та ведучий Говард Гудал розкажуть із чого саме складається музика. Отже, ви дізнаєтеся, що таке мелодія, ритм і гармонія, яку роль відіграє бас. І, що найцікавіше, як їх усіх розрізнити.

Девід Старкі. Музика та Монархія/David Starkey’s Music and Monarchy

4 серії

Документальний проект ґрунтується на дослідженнях доктора Девіда Старкі, який присвячено подіям, що становили серйозну загрозу існуванню музики та монархії, починаючи з XVII століття. Також ви дізнаєтеся, що саме підштовхнуло до появи, розвитку та популярності камерних концертів, оркестрів барокко та прото-опер. Цей проект зможе відкрити для вас абсолютно інший погляд на музику.

Twenty Feet from Stardom/За два кроки від слави

1 серія

Ця стрічка присвячена людям, які звуться бек-вокалістами. Вони завжди лишаються у тіні відомих співаків, але без них жодна пісня «не звучатиме». З перших секунд фільму ви почуєте найулюбленіші пісні й тих співаків, які доклали чимало зусиль, щоб зробити їх хітами.

The Art of Piano/Мистецтво піаніно

2 серії

Рояль, піаніно, фортепьяно — дуже популярні інструменти серед виконавців ледь не усіх музичних жанрів. Але цей фільм присвячено відомим піаністам, які виконують класику. Ви побачите не лише їх віртуозну гру, а й інтерв’ю із ними.

The Art of Conducting/Мистецтво диригивуння

16 серій

Стрічка, яку відзняла компанія BBC за участі відомих диригентів, композиторів та музикантів, розповість про відомих диригентів сучасності та минулих років. нарешті ви дізнаєтеся, хто оті чоловік чи жінка, які стоять перед оркестром і розмахують паличкою.

Score: A Film Music Documentary/Партитура: Документальний фільм про музику

1 серія

Хто пише музику до кінофільмів? Як проходить цей процес? Чи бере участь у ньому ще хтось із творців фільму, окрім композитора? Відповіді на всі ці питання знайдуться у документальному фільмі про музику до художніх кінокартин.

— Читайте також: Програма всеукраїнської конференції унікальних тінейджерів «Завтра_2037» у Львові