Women in Business 2023: стартує безплатна освітня програма для жінок

08.11.2023

8 листопада розпочнеться п’ята щорічна серія семінарів у рамках програми «Women In Business» від UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Програма спрямована на підтримку жіночого підприємництва в Україні. Банк запрошує власниць та керівниць бізнесу на сім безплатних онлайн-семінарів, де вони зможуть отримати цінні поради щодо того, як умови війни впливають на бізнес, як адаптувати внутрішні процеси, створити високоефективну команду та досягти своїх цілей.

Ці семінари будуть корисні як для жінок-підприємиць, які тільки планують розпочати власний бізнес, так і для досвідчених керівниць та власниць компаній, які прагнуть покращити свої навички та досягти нових висот у кар’єрі.

Малі та середні підприємства є драйверами української економіки що здатні швидко реагувати на зміни, осмислювати бізнес-процеси і заповнювати актуальні ринкові ніші. За даними Opendatabot, лише у вересні 2023 року українці відкрили рекордну кількість ФОПів — понад 35,5 тисячі. Наразі це найвищий показник за останні три роки. Загалом, на початок осені в Україні діяло понад 2 052 326 ФОПів.

Найчастіше нові бізнеси в Україні відкриваються у сферах торгівлі, індивідуальних послуг та громадського харчування.

Як частина міжнародної фінансової групи BNP Paribas, UKRSIBBANK активно підтримує сталий розвиток і є учасником Глобального договору ООН в Україні, спрямовуючи свої зусилля на зменшення гендерних нерівностей у бізнес-середовищі.

«Активні підприємиці роблять вагомий внесок у сталий розвиток економіки нашої країни, створюючи робочі місця та сплачуючи податки, а також підтримують соціально важливі ініціативи у громадах. Проте, статистика показує, що жінки в бізнесі часто є більш вразливими. Як надійний фінансовий партнер, ми прагнемо підтримати жінок у реалізації їх бізнес-планів та амбіцій, і саме тому протягом п’яти років поспіль ми запрошуємо їх на менторські семінари та долучаємося до ініціатив партнерів, надаючи спеціальні умови обслуговування», — розповіла Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Учасниці семінарів отримають натхнення від успішних жінок-підприємиць, які поділяться своїм досвідом та експертизою у сфері бізнесу. Вони розкажуть, як ефективно реагувати на кризові ситуації, адаптувати маркетингові стратегії, забезпечити ефективний продаж продукції, франчайзинг, нові канали збуту, як рахувати КРІ та про роль команди у досягненні цілей.

Семінари є безплатними та проходитимуть в онлайн  форматі. Реєстрація не потрібна — ви зможете приєднатися до навчання, включивши сповіщення про початок трансляцій. Всі учасниці матимуть змогу ставити питання спікерам під час проведення семінарів. Не пропустіть цю унікальну можливість навчитися у кращих експертів у своїй галузі.

Нагадаємо, що до кінця 2023 року жінки-підприємиці, включаючи нових і чинних клієнтів, можуть взяти участь в акції «Smart Lady». Учасниці акції отримають безплатне розрахунково-касове обслуговування, корпоративну картку MC Corporate Contactless, а також безплатне обслуговування у тарифному пакеті «All Inclusive De Luxe» на певний термін. Такі можливості сприятимуть успішному розвитку та росту в бізнесі кожної учасниці.

Розклад лекцій:

8.11. 2023 о 16:00

«Побудова логіки управління бізнес процесів» – Тетяна Ізмайлова, бізнес-консультантка, викладачка Kyiv School of Economics, трансляція за посиланням.

15.11. 2023 о 16:00

«Високоефективна команда: випадковість чи закономірність» – Тетяна Лукинюк, маркетологиня, викладає стратегічний маркетинг у The Chartered Institute of Marketing i Kyiv School of Economics, трансляція за посиланням.

21.11. 2023 о 16:00

«Адаптація департаменту маркетингу та бізнесу у воєнний час» – Марія Назаренко, маркетинг та e-commerce директорка COMFY,  трансляція за посиланням.

 23.11. 2023 о 16:00

«Інтернет-маркетинг 2024: які канали та інструменти додати до вашої стратегії» – Ірина Сторожко, спеціалістка зі стратегічного маркетингу, СОО в агентстві GreenSky, трансляція за посиланням.

29.11. 2023 о 16:00

«Фінанси і аналітика для росту бізнесу» – Марія Домчак, власниця Fast Line

Group, співвласниця групи компаній tm.ksenija, експертка з фінансів, бізнес-аналітикиня та менторка міжнародної бізнес-спільноти board.business,  трансляція за посиланням.

06.12. 2023 о 16:00

«Секрети ефективних продажів: використовуємо і заробляємо» – Тетяна Шелест, співзасновниця міжнародної компанії «SheMax Company Ukraine», трансляція за посиланням.

13.12. 2023 о 16:00

«Франчайзинг як можливість систематизувати та масштабувати свій бізнес» Мирослава Козачук, власниця та СЕО компанії Franchise Group,  трансляція за посиланням.

 

 

 

Новини партнерів