WoMo-книга: Як бути класним татом

Історії та досвід відомих батьків

16.05.2019

8 травня Кабінет міністрів ухвалив Указ Президента «Про День батька»: тепер він відзначатиметься щороку у третю неділю червня. Що значить бути добрим батьком? Звісно, скільки батьків, стільки й порад. Своїм досвідом діляться відомі татусі України у новій книжці «Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків», що виходить у видавництві «Брайт Букс». Автор книжки — Влад Головін, журналіст, ідеолог проекту Father’s Club і батько трьох дітей.

«Бути батьком – це джерело позитивних емоцій»

Вахтанг Кіпіані


Я дуже люблю моменти споглядання та емоційного зв’язку. Повертаєшся з відрядження додому, заходиш, дивишся, як вони сплять: підсвітив мобільним, побачив їхні обличчя – почуваєшся повністю щасливим. Якось на запитання в соціальних мережах «Хто ти?» я написав: журналіст-батько. Бути батьком – це справжня людська іпостась, так само як бути громадянином, чи українцем, чи членом громади. Для мене це дуже важливо.

«У батька має бути дві головні риси – здібності лідера й відповідальність»

Георгій Коваленко


Дуже важливо розуміти: ти не абсолютний творець своєї дитини. Радше ти поступово маєш прийняти її як рівну. Хай вона, за заповідями, має тебе поважати, але ця повага не надається разом із дитиною, її не можна вимагати, а слід заслужити.

«Синів треба виховувати воїнами-лицарями»

Олег Скрипка


Для мене важливе саме поняття родини, великої родини. Пошана до батьків, до старших. Моя нинішня родина – дружина, діти – це, як на мене, компенсує те, чого не мали мої батьки, чого я не мав і не бачив у дитинстві… (…) Щиро кажучи, не дуже добре знаю, хто в мене діди-прадіди. Це проблема всієї країни – втрачені родинні зв’язки, коріння…

«Татові потрібно бути поряд і бути корисним»

Сергій Притула


Дуже часто проблема полягає в тому, що ми, батьки, завжди міряємо по собі. А треба міряти по дітях. Ось і все. Вони не мусять уміти й робити все так, як ми. Адже вони вміють і роблять щось так, як нам і не снилося. Потрібно це сприйняти й відпустити!

«Чоловікові потрібно дозріти, щоби бути батьком»

Олександр Педан

Далеко не завжди люди, які присвятили життя шоу-бізнесу, спорту, кіно, стають щасливими. Майбутні зірки часто все дитинство витрачають на репетиції, тренування… І марять лише видатною спортивною або музичною кар’єрою. А успіх у шоу-бізнесі чи в спорті значною мірою залежить від везіння. Можу сказати про себе – крім роботи над собою, мені допомогло ще й неабияке везіння. Низка різних подій привела до того, що я став телеведучим.
Намагаючись зробити з дитини зірку, ви разом із нею фактично граєте в рулетку. І якщо маленька людинка програє, вона може почуватися покинутою, непотрібною.
Тому, якщо дитині не подобається те, що я пропоную, змушувати не стану.

  • Ціна книги: 220 грн
  • Де придбати: brightbooks.com.ua

— Читайте також: «Тато в декреті»: 10 самых ярких мыслей из книги Артема Чапая

Новини партнерів