WoMo-знахідка: Анонімний онлайн-щоденник «Тільки нікому не кажи»

Можливість анонімно написати про свої проблеми

У підлітків часто виникають проблеми про які вони ні з ким не наважуються говорити. Але ж розповісти комусь, виговоритися про булінг у школі, нерозділене кохання чи непорозуміння з батьками дуже важливо. Тому «1+1» запустив спеціальний ресурс — онлайн-щоденник. На його створення  телеканал надихнула реакція підлітків на серіал «Школа». Прихильники серіалу почали писати акторам про свої життєві проблеми, розповідати власні історії та коментувати теми, які там піднімаються.

Що це

Анонімний онлайн-щоденник «Тільки нікому не кажи» дає можливість написати листа тому, з ким важко поділитися своїми переживаннями в реальному житті. Мета проекту — зробити так, щоб підлітки анонімно говорили про свої проблеми, які характерні для шкільного віку, навчити ділитися власними емоціями. Крім того, ресурс буде корисним і батькам, адже дасть змогу краще розуміти сучасних тінейджерів та дізнатись, чим насправді вони живуть.

Як це працює

Потрібно просто зайти на сайт на натиснути кнопку «Додати історію». Потім вибрати один із трьох розділів: «Те, що турбує», «Вдячність» або «Школа моєї мрії», додати заголовок і написати свою історію. Ресурс не вимагає реєстрації, навіть не потрібно вказувати нікнейм.

На сайті можна прочитати історії інших підлітків і зрозуміти, що ти не самотній зі своєю проблемою. Пости можна анонімно лайкати або ж ділитися ними у соціальних мережах Facebook та Telegram. Але коментувати безпосередньо на сайті можливості немає.

  • Де знайти: secrets.1plus1.ua
— Читайте також: Форум нової освіти: Як навчити того, чого ще немає

Мы в Facebook