WoMo-знахідка: Аудіокнигарня Абук

Застосунок для придбання українських аудіокниг

19.04.2019

Всім відомо, що в Україні авторські права часто порушуються. А піратство електронних та аудіоверсій книг призвело до того, що більшість видавці взагалі їх не випускають. При цьому, в світі слухати книги в дорозі на роботу чи під час прогулянки стало нормою. Українці ж досі мали доступ до дуже обмеженого вибору аудіокниг іноземними мовами. Але тепер завдяки аудіокнигарні «Абук» можемо слухати й якісні аудіоверсії книг українських авторів.

Що це?

Аудіокнигарня «Абук» пропонує придбати аудіоверсії українських книг, як сучасних авторів, так і класиків. Зараз «Абук» нараховує лише 40 книжок, які розсортовано по жанрах. Найближчим часом обіцяють завантажити ще й переклади бізнес-літератури, дитячі книги, лекції та аудіожурнали. Книги начитують безпосередньо автори, професійні диктори або ж актори театру та кіно. Як запевняють засновники, майже всі аудіоверсії будуть українською, крім деяких винятків. У застосунку вже можна послухати книги Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Василя Шкляра, Любка Дереша, Сергія Лойко, Люко Дашвар. Крім того, проект випустив аудіоверсію хрестоматії для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, впорядкованої Олександром Авраменко.

Як це працює?

Через мобільний додаток  Абук для Android та iOS. За словами засновників, застосунок має власний плеєр і файли на ньому захищені від піратства. Оплатити обрані книги можна безпосередньо через Google Play або App Store, без додаткових реквізитів.

  • Де придбати: https://abuk.com.ua/
  • Ціна: 5,49 — 99,99 грн.
— Читайте також: WoMo-знахідка: «Навчалочка» для дошкільнят