WoMo-знахідка: Безкоштовна електронна книга для підлітків «Тесла та машина на космічній енергії»

Цікава наука доступна всім

Важко знайти в інтернеті цікаві науково-популярні книжки для підлітків, та ще й українською мовою? Тепер це буде значно легше. Проект Лакі-Букс вже виклав для вільного завантаження першу книжку з майбутньої онлайн-серії — «Тесла та машина на космічній енергії».

У серії «Спалах думки» авторства відомого італійського журналіста та ілюстратора Луки Новеллі вже вийшли адаптовані біографії (з малюнками!) Ейнштейна, Алессандро Вольта, Галілея та Дарвіна. Нарешті у нас є перша книжка для підлітків українською мовою про неймовірного винахідника Теслу. Він винайшов змінний струм та елек­тродвигуни, радіозв’язок та пульт дистанційного керування, спроектував радар та літаки вертикального злету. Але працею його життя була робота над винайденням невичерпного джерела екологічно чистої енергії для всієї планети. Хтозна, чи не буде ваша дитина послідовником цього геніального вченого?

Віднині 2 тисячі примірників науково-популярного коміксу про видатного винахідника у форматі pdf доступні для завантаження на комп’ютери, планшети, та смартфони в «Google Книги» та «Google Play Книги».

Організатори ЛакіБукс — благодійний фонд «Я майбутнє України» та IT-компанія Lucky Labs. Фонд фінансує видавництво книг, презентації та безкоштовне поширення. Метою ж проекту є інтелектуальна українізація підлітків через поширення науково-популярної літератури про сучасний світ.

Коментує голова БФ “Я Майбутнє України” Марта Левченко: «Ми видаємо українською мовою найкращі приклади просвітницької літератури для дітей 10-14 років. Безкоштовно поширюємо видані книги у дитячих бібліотеках сходу України. А також організовуємо для підлітків просвітницькі заходи: лекції, майстер-класи, зустрічі з авторами, науковцями та іншими партнерами проекту. Благодійний проект такого масштабу з видавництва і поширення науково-популярних книжок в Україні стартував вперше. І розрахований на довгостроковий термін. Але хочеться вірити, що нам уже вдалося зробити найголовніше – привернути увагу суспільства до дефіциту якісної україномовної літератури для підлітків.

Перше видання проекту — «Тесла та машина на космічній енергії» Луки Новеллі — перша книжка про Теслу для підлітків, видана українською! Нині до друку також готується #щотакематематика відомого дитячого письменника Дмитра Кузьменка. А також перша в Україні книжка про біотехнології для підлітків лікаря і журналіста Аліни Штефан.

Також хочемо ще раз запросити до співпраці авторів, які пишуть на природничу тематику, науковців, які готові рецензувати наші книжки і брати участь у просвітницьких заходах для підлітків, ілюстраторів, перекладачів і усіх-усіх небайдужих!»

— Читайте также: WoMo-находка: Визуальный словарь для детей с аутизмом