WoMo-знахідка: Набір іграшок L.O.L. BIGGER Surprise

Ще більше сюрпризів!

27.09.2018

Днями бренд L.O.L. випустив набір іграшок L.O.L. BIGGER Surprise, ще більший та цікавіший ніж минулорічні. Його релізу із нетерпінням чекали дівчатка усього світу, а у США презентація взагалі пройшла в рамках модного показу за участі дітей та їх відомих батьків — малеча пройшлася подіумом у вбранні, подібному до лялькового. Отже, що саме дівчатка знайдуть у рожевій сумочці, — дізнаймося просто зараз.

Дочка Кім Кардашьян — Норт

Що це?

Набір складається з більше ніж 60 сюрпризiв, серед яких: ексклюзивнi ляльки, 12 силіконових зачісок, 6 яскравих перук та 6 масок для обличчя, сукні, головні убори, взуття, окуляри та  шпигунська лупа, наклейки та 10 додаткових аксесуарів й навіть маленьке кошеня. А найбільшим сюрпризом стане те, що деякі ляльки можуть змінюють колір в холодній або теплій воді, пити, бризкатися водою через рот та вуха, плакати.

Як це працює?

Взагалі, кожна лялька по-своєму особлива – вони різного розміру та мають різний колір шкіри, отже батьки можуть пояснити  дітям на прикладі цих ляльок, що у світі живуть люди різних рас, які, так само, як і ми, заслуговують на повагу та приязне ставлення. Й, звичайно, набір допоможе дитині розвинути фантазію, адже треба мати гарну уяву, щоб створити власний імідж для кожної з ляльок.

 

  • Де придбати: купити iгровий набір з ляльками L.O.L. BIGGER Surprise можна в популярних мережах дитячих магазинів, а також в інтернет-магазинах України
  • Рекомендована ціна: 3499 грн

Джерело: офіційний дистриб’ютор L.O.L. SURPRISE! в Україні компанія KIDDISVIT

— Читайте також: Creative & Smart: 7 девайсов, благодаря которым дети захотят учиться

Новини партнерів