WoMo-знахідка: Інтерактивна панель для навчання EdPro Touch

Гаджет для вивчання наук у тривимірному вигляді

Про українського виробника мультимедійного обладнання для шкіл та бізнесу EdPro ми дізналися цього року. Їхній продукт зацікавив, бо в Україні такого обладнання і навчального програмного забезпечення ще не було. Компанія створила для працівників бізнесу інтерактивні панелі та комплексне рішення для шкіл EdPro Education Kit з навчальним україномовним контентом від MozaBook & MozaWeb.

Як це працює

Якщо уявити великий телевізор з діагоналлю від 1.65 м до 2.2 м, який одночасно може бути вашим комп’ютером чи планшетом, а заодно проектором та дошкою — це про інтерактивну панель EdPro Touch. Вона реагує на 20 одночасних дотиків, відповідно, кілька людей можуть при потребі комфортно працювати на ній разом.

Інтерактивна панель має дві операційні системи: Windows 10 та Андроїд, що доповнюють одна одну. Роздільна здатність екрану 4К, до того ж він має противандальне покриття, яке витримує удари важкими предметами. За шкалою Мооса твердість покриття корпусу тягне на 7 з 10. Не страшно, що діти в школі або дорослі на гарячих бізнес-переговорах розіб’ють. Як варіант, таку панель можна брати для проведення онлайн-переговорів, де на екрані можна відкрити файл навіть зі свого смартфона чи будь-яку з найпоширеніших програм: Microsoft Office, Acrobat Reader, Skype, GotoMeeting, Google Hangouts та ін. Функція TouchEverywhere дає можливість малювати чи залишати нотатки в будь-якому відкритому на панелі матеріалі та зберігати їх, щоб записи, наприклад, брейншторму не загубилися або хтось їх не стер, як це буває на дошці.

Вчителі мають інструменти для створення видовищних уроків, де прямо зі сторінки інтерактивної книги можуть відкривати відео чи зображення, а учні — сучасне наповнення, можливість подивитись на будову тіла чи архітектуру в тривимірному вигляді.

В додатку MozaBook є навчальні ігри різної складності для школярів молодших і старших класів.

Вартість: EdPro Touch від $3685 

Вартість: EdPro Education Kit — $5000 

Де знайти: edpro.com.ua

— Читайте також: Made in Ukraine: 10 гаджетів та технологій, які вигадали українці

Мы в Facebook