WoMo-знахідка: Інтерактивний підручник «Я досліджую світ»

Доповнена реальність на уроках

Шкільна наука не завжди подається у захоплюючій формі, а про новітні технології розробники посібників та підручників згадують нечасто. Але не цього разу! Нові підручники «Я досліджую світ» тепер будуть «показувати» дітлахам освітні мультики.

Що це?

Нові підручники для початкової школи «Я досліджую світ» авторства Бібік Н. М. та Бондарчук Г. П. тепер мають додатковий контент — пізнавальні мультфільми, які допомагають закріпити вивчений матеріал. Із підручника діти дізнаються багато корисного та цікавого про стосунки, техніку, правила безпеки, про те, як влаштований світ. А допоможуть їм у цьому дотепні персонажі каналу «ПлюсПлюс» — Квадрик, Трикутя і Кружко.

Як це працює?

На сторінках підручника містять спеціальні QR-коди. Достатньо завантажити програму для сканування кодів у телефон чи планшет вашої дитини і вона зможе переглядати навчальні мультики з теми, викладеної у відповідному параграфі підручника. Наприклад, ознайомившись з параграфом «Як працює повітря». Ознайомившись із основними аспектами на сторінках підручника, школяр матиме можливість закріпити знання за переглядом серії мультфільму про вітрогенератор і вертоліт.

Всього до шкільної програми інтегровано такі мультфільми власного виробництва каналу «ПлюсПлюс», як «Світ чекає на відкриття», «Це – наше і це – твоє», «Додай уваги на дорозі» та «Корисні підказки». Зауважимо, що мультфільми каналу «ПлюсПлюс», починаючи від 2015 року, рекомендовані до перегляду МОН України.

Підручник «Я досліджую світ» випущено у двох частинах, загальний наклад яких склав близько 220 000 примірників.

  • Де придбати: ranok.com.ua
  • Ціна: 75 грн
— Читайте також: Шалва Амонашвили: «Ребенок рождается не для того, чтобы продолжить ваш путь. У него есть свой»

Мы в Facebook