WoMo-знахідка: Robotics Engineer Barbie

Барбі, яка вчить кодувати

Компанія Mattel разом із освітньою програмною платформою Tynker розробили декілька нових моделей ляльок Барбі, які навчатимуть дівчат кодувати.

Нещодавно компанія Mattel повідомила про випуск Барбі нового покоління — Robotics Engineer Barbie. Завдання ляльок полягає у тому, щоб зацікавити дівчат STEM-науками, а також продемонструвати, що жінки можуть і повинні робити кар’єру у такій царині, як ІТ.

«У STEM-галузях жінки складають лише 24% від загальної кількості працівників. Про це свідчать дані Управління економіки та статистики Міністерства торгівлі США. Отже, бренд Barbie має на меті не тільки заохочувати дівчат до вивчення STEM-наук через гру із лялькою, а й до отримання навичок кодування», — кажуть співробітники Mattel.

Як це працює

Окрім самої Барбі, дитина отримає срібного робота та маленький іграшковий лептоп. Усі ці іграшки сприятимуть виникненню зацікавленості у програмуванні, якому можна навчитися  завдяки платформі Tynker. Для цього необхідно зайти на сайт tynker.com/lesson/host й слідувати вказівкам айтішниці Барбі.

Вона, загалом, проведе шість уроків із кодування, які навчать мислити логічно та вирішувати різні задачі за допомогою кольорових блоків. Також на сайті Tynker діти зможуть гратися із віртуальними Барбі-астронавткою, музиканткою, фермером, кондитеркою та пасічницею, які вчитимуть малечу основам кодингу, складанню алгоритмів та різним командам.

  • Де придбати: amazon.com
  • Ціна: $13,99

Фото: Barbie

— Читайте також: WoMo-знахідка: Портал для підлітків від Facebook