WoMo-знахідка: Смарт-головоломка GoCube

Кубик Рубіка ХХІ століття

15.08.2018

Ми в дитинстві захоплено крутили у руках різнокольорову головоломку із чудернацькою назвою кубиком «кубик Рубіка». Сучасним дітлахам ця розумна іграшка може здатися нецікавою, бо віртуальні її аналоги забрали усю увагу малечі. Змінити ситуацію навколо кубика вирішили ізраїльські розробники — вони запропонували його сучаснішу та ще розумнішу версію.

Як це працює

У всьому світі винахід угорського скульптора та архітектура Ерне Рубіка є дуже популярним, ще з 1974 року. Саме тоді було випущено першу партію іграшок. Сьогодні ж вона має кілька модифікацій —  «Мегамінкс», пірамідка Мефферта, куля Рубіка. А у цьому році компанія Particula tech анонсувала вихід кубика нового покоління — GoCube.

Цей девайс оснащено світлодіодами, вбудованим модулем Bluetooth 5.0, акумулятором, чіпсетом та ПЗ. Таким чином іграшку можна синхронізувати зі смартфоном або планшетом (Android та iOS), аби мати змогу відслідковувати власні рекорди зі швидкісного збирання. Мобільний додаток в режимі реального часу показуватиме рух частин кубика, що допоможе новачкам опанувати логіку збирання. Також за допомогою утиліти ви зможете знайти друзів, які так само, як і ви, обожнюють цю головоломку. В онлайн-режимі ви зможете позмагатися з ними у збиранні на швидкість. А якщо захочеться погратися ввечері, досить буде увімкнути внутрішнє освітлення куба.

Зазначимо, що гаджет випускатиметься у двох версіях, й друга розумніша за першу, адже може відстежувати рухи набагато швидше — 0,001 секунди проти 0,25 секунди.

Старша версія разом із зарядним пристроєм коштуватиме $89 (перша ціна — $79), тоді як молодша вартуватиме $69 (перша ціна — $59). Також розробники пропонують набори з двох, трьох, п’яти кубиків для сумісних ігор «хто кого обжене». Набори коштуватимуть від $119 до $399.

У продажі іграшки з’являться у березні 2019 року, отже передзамовлення можна розміщувати вже сьогодні.

— Читайте також: EMwatch: Смарт-часы, которые помогут справиться со стрессом на работе