WoMo-знахідка: Мотиваційний проект Zirochka CLUB

Постери досягнень, візуальні правила поведінки та корисні розмальовки

Як часто ви чули від дітей фрази «Мамо, я не хочу до школи!» або «Тату, я не вчитиму, бо мені це не цікаво!» — погодьтеся, нерідко. Як же вмотивувати дитину вчитися та розвиватися й зробити так, щоб вона пишалася здобутими знаннями та отримувала корисні навички? Відповідь на це питання знайшла Ірина Чистякова, створивши проект Zirochka CLUB.

«Наша місія — забезпечити батьків і вчителів оригінальними ігровими інструментами мотивації дітей. Вони допоможуть залучити і мотивувати дитину освоювати нові навички в ігровій формі та фокусувати увагу дитини на актуальному для її віку навику. Важливо знати — візуалізація збільшує сприйняття інформації на 65%», — каже авторка проекту Ірина Чистякова.

Проект включає мотиваційні картки, яскраві таблиці із різними корисними правилами й пізнавальні розмальовки. Ці інструменти дадуть дитині можливість поділитися своїми успіхами і досягненнями, заощадять батькам гроші на стимулюючі щоденні подарунки, іграшки та солодощі, а головне, розвинуть у дитини бажання вчитися новому та використовувати постери досягнень.

Як це працює

Сайт Zirochka CLUB містить розділи «Для мам і тат», «Для вчителя», «Для вихователя». Першими пропонуються мотиваційні постери. Наприклад, постер «Зубки» вмотивує дитину чистити зуби щоранку якслід, постер «Шнурочки» навчить шнурувати взуття різними способами, постер «Ґудзики» — застібати ґудзики на одязі самотужки. Привчити дитину дотримуватися режиму допоможе таблиця із розкладом «Ранок та вечір», куди можна вписувати справи, які маля має виконати протягом дня.

У розділах «Для вихователя» та «Для вчителя» педагоги знайдуть корисні постери, що візуалізують правила поведінки у класі. Наприклад, «Гучність голосу» допоможе вчителю контролювати «гучність» класу, «Кольорові правила для школи» навчать дітей чемно поводитися під час уроку та перерви. А розмальовки «Селфі», «Великодня» та «Намалюй своє літо» Zirochka CLUB пропонує взагалі безкоштовно — просто завантажте іх із сайту та роздрукуйте на принтері.

  • Де знайти: zirochka.club
  • Вартість: від 50 до 350 грн
— Читайте також: WoMo-знахідка: Портал для підлітків від Facebook