Wtech Meetup: Як будувати сильні команди

Чому потрібно шукати і знаходити людей за софт-скілами

30.06.2021

Як компаніям знайти та утримати найкращих працівників та які зараз міжнародні принципи teal-організацій для стартапів в Україні. Такі питання обговорювали під час дискусії Wtech Offline Meetup у Kooperativ Hub у Києві.

Найсильніші команди майбутнього не потребують оцінок ззовні на ринку, що існує. Вони об’єднуються за цінностями та створюють свій ринок. Тому потрібно шукати і знаходити людей за софт-скілами. Нам у TA Ventures досить просто з’ясувати інформацію про окремих особистостей. За 10 років у венчурі ми побудували мережу знайомств із 20 000 контактів. Наш сильний нетворкінг дозволяє нам максимально швидко зробити background check. Вже після одного дзвінка ми дізнаємося про людину все”, — прокоментувала керівний партнер TA Ventures та founder Wtech Вікторія Тігіпко.

Учасники дискусії, компанії Preply, Uklon Tech, Credit Agricole, Cisco, Readdle, Parimatch Tech, Amazon Web Services, Growth Shop, Pufetto, ALGORTM, Miratech та RetargetApp, дійшли до спільного портрету команди майбутнього — це зрілі, ментально дорослі особистості, які однаково вправно беруть відповідальність на себе за результат і готові давати та сприймати конструктивні фідбеки. 

 

“За спостереженнями команди SLOVA Tech PR, запит на HR PR серед стартапів щороку тільки зростає. Через те, що світ зараз дуже непередбачуваний, СЕО прагнуть знайти саме “своїх” людей за цінностями і світоглядом, так їм легше прогнозувати поведінку один одного, а це, своєю чергою, формує довіру. Тільки в атмосфері довіри ефективні всі міжнародні бізнес-практики, зокрема менторинг, що гарантує швидке навчання молодих спеціалістів та гнучкість бізнесу”, — поділилася засновниця Wtech, СЕО SLOVA Tech PR Вірослава Новосильна.

Wtech Offline Meetup у червні був першим у 2021 році. Ми дуже раді зустрічі з нашими друзями та партнерами. Через пандемію COVID-19 спілкування ком’юніті було переведено в онлайн”, — розповіла СОО Wtech Аліна Щербина.

Модераторами дискусій були Head of Sales Wtech Юлія Стецюк та Євгенія Клепа — амбасадор Whech напряму IT Startups, Executive Director в 1991 Open Data Incubator, Social investor в Urban Space 500. Також серед спікерів заходу був Андрій Оністрат, ведучий YouTube-каналу “Бегущий Банкир”, бізнесмен, віцепрезидент Федерації тріатлону.

Сьогодні спільнота Wtech нараховує понад 3 500 учасниць, яких підтримують понад 40 едвайзерів із різних вертикалей бізнесу. За 2,5 роки існування Wtech запустила представництва у 11 містах України, а в листопаді 2020-го — у Лондоні, на черзі Німеччина, Франція, США та інші країни.

Нагадаємо, міжнародне ком’юніті Wtech створює екосистему, де жінки отримують можливості для розвитку бізнесу, обміну досвідом та пошуку ділових партнерів. Серед учасниць — засновниці стартапів, керівниці і топ-менеджери в IT-компаніях, представниці бізнесу у сферах e-commerce, fintech, edtech, blockchain, cybersecurity та інших технологічних напрямів. Серед учасниць та учасників спільноти — Анна Ганопольська, Лілія Літковська, Петро Чернишов, Дмитро Дубілет, Надія Васильєва, Ірина Данилевська, Андрій Федоров та Євген Черняк. 

Партнерами заходу виступили бренди Voda UA і Fiorelli. 

 

Теги:

Новини партнерів