Як провести День Глобал Велнес 8 червня

День Глобал Велнес запрошує публіку відновити зв’язок із природою.

Свежее:
У Києві відбулася церемонія нагородження Mama Special 2024
03.06.2024

Приєднуйтесь до мільйонів людей по всьому світу та святкуйте День Глобал Велнес, взявши участь у безкоштовних заходах у суботу, 8 червня 2024 року. Як зробити прості кроки для покращення свого стилю життя та провести цей день можна дізнатися у маніфесті GWD.

День Глобал Велнес (Global Wellness Day, GWD) відбудеться втринадцяте в суботу, 8 червня 2024 року, закликаючи мільйони людей по всьому світу долучитися до святкування під гаслом #MagentaNature. Цей день пропонує різноманітні заходи: від волонтерів-пожежників, які навчають громади про природу, до пренатальної йоги, арт- та музичної терапії для майбутніх матерів, йоги повного місяця з медичною звуковою терапією та семінарів племені Блекфіт. #MagentaNature символізує подорож відновлення зв’язку з природою, запрошуючи людей відчути трансформаційну силу гармонії з навколишнім середовищем.

Читайте також: Google представив в Україні платформу «Безпека дітей в Інтернеті»

2024 рік – це рік, коли День Глобал Велнес зосереджується на глибокому зв’язку між людством і природою, виступаючи за комплексний підхід до благополуччя. Понад 120 амбасадорів GWD, ключових прихильників і волонтерів закликають людей будь-якого віку жити в єдності з природою, об’єднуючи чотири стовпи філософії #MagentaNature, щоб окреслити план дій, який охоплює матеріальні та нематеріальні аспекти зв’язку з природою:

  • Їжте натуральне. Насолоджуйтесь живильними дарами натуральної їжі. Кожний прийом їжі зробіть святом різноманітних, корисних продуктів.
  • Будьте на природі. Відвідуйте природу – величний ліс, тихий парк або навіть власний сад. Дозвольте собі бути оточеним природним середовищем, насолоджуйтеся сонцем, свіжим повітрям та звуками живого світу.
  • Захищайте природу. Станьте захисником навколишнього середовища. Зменшуйте свій екологічний слід, використовуйте екологічні практики, переробляйте та дбайте про планету. Захищаючи природу, ми зберігаємо її для майбутніх поколінь.
  • Будьте природою духовно. Займайтеся духовними практиками, що сприяють глибокому зв’язку з природою. Медитуйте, споглядайте або просто відпочивайте у природному оточенні, дозволяючи своєму духу переплітатися з сутністю Землі.

«Зв’язок із природою – це не просто комплекс дій; це спосіб мислення. Ті, хто обирає жити добре, усвідомлюють, що зв’язок із природою – це спосіб життя», – каже засновниця Global Wellness Day Белгін Аксой. «День Глобал Велнес – це не просто свято; це заклик до дії, запрошення для людей активно брати участь у власному добробуті та створювати гармонійні стосунки з навколишнім світом. Давайте разом розпочнемо цю трансформаційну подорож до більш здорового та орієнтованого на природу існування з Magenta Nature».

Читайте також: Любовний гороскоп на червень 2024 року: хто зі знаків Зодіаку знайде своє кохання, а хто втратить

Серед багатьох інших міжнародних брендів, Mandarin Oriental Hotel Group пропонуватиме різноманітні заходи у своїх готелях, а Accor Hotels вшановуватимуть GWD своїми люксовими та преміумбрендами, навчаючи та заохочуючи колег і гостей святкувати цей день по всьому світу. Four Seasons Hotels & Resorts проведуть заняття йогою на вертолітному майданчику з одним із найвідоміших амбасадорів Alo Yoga, після чого гостей запросять на здоровий обід. IHG Hotels & Resorts організовуватимуть оздоровчі заходи на відкритому повітрі у своїх об’єктах по всьому світу. Провідний курорт Таїланду, Chiva-Som, проведе низку оздоровчих заходів у співпраці з оздоровчим курортом Zulal by Chiva-Som у Катарі, а також візит медичної допомоги на «нічийну землю» на кордоні Таїланду та М’янми разом із засновницею GWD Белгін Аксой.

Довідка: 

День Глобал Велнес (GWD) – це некомерційний захід, присвячений велнес та здоровому стилю життя. Основна мета проєкту – усвідомлення цінності свого життя, профілактика захворювань та свідомий вибір здоров’я. Сьогодні, по всьому світу, проєкт День Глобал Велнес проводиться у понад 170 країнах. Його підтримують світові зірки (Опра Вінфрі, Вінус Вільямс, Елізабет Бенкс та інші), Герцог і Герцогиня Сассекські Британської Королівської Родини та офіційні представники міжнародних урядів, міністерств та організацій.

Міжнародна велнес подія року також буде проходити офлайн у місті Київ 8 червня з 10:00. Програма заходу присвячена перезавантаженню тіла та розуму, де вісім спікерів будуть ділитися антистрес техніками та давати майстер-класи з профілактики вигорання. Посилання на реєстрацію ви можете знайти тут.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram