Як пройшов тиждень моди в Берліні під час локдауну

В Німеччині розпочався традиційний Берлінський тиждень моди — Mercedes-Benz Fashion Week. Через пандемію та карантинні обмеження великі покази на тижні моди вперше проходять без глядачів.

Організатори заходу дотримуються всіх необхідних норм безпеки підчас пандемії аби не скасовувати тижні моди і допомогати індустрії залишатись на плаву.

Так, кожен учасник показів проходить обов’язкове тестування на COVID-19, має дотримуватися правила про соціальну дистанцію. Окрім того, під час реєстрації проходить перевірку за допомогою комп’ютерної програми, яка відстежує наявність контактів в разі виявлення вірусу.

А самі приміщення, де проходять покази, обладнані спеціальними системами очищення і подачі повітря. Усі шоу, як вже було зазначено, проходять в онлайн-форматі, подивитись які можна на офіційному сайті заходу.

Крім того, в рамках Берлінського Тижня Моди також відбудеться онлайн-саміт, на якому представники галузі обговорять ситуацію у світовій модній індустрії, а також питання охорони навколишнього середовища при виробництві одягу.