Як талановиті школярі зможуть безкоштовно навчатись в Новопечерській школі

Учнів 7-10 класів, що проживають у Києві та околицях, а також мають академічні, творчі або суспільні здобутки, можуть отримати грант на безкоштовне навчання в інноваційній Новопечерській школі. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті школи до 31 березня включно. Стипендіальну програму, яка повністю або частково покриває вартість навчання, щороку організовує громадська спілка “Освіторія”.

Окрім навчання, Стипендіальна програма покриває також вартість усіх необхідних підручників та матеріалів, персональний планшет, шкільну форму, дворазове харчування, відвідування творчих гуртків та спортивних секцій, щорічний медичний огляд та консультації психолога.

Щоб подати заявку на Стипендіальну програму, необхідно:

  • Бути учнем 8-11 класу в наступному навчальному році 2021/22
  • Проживати в Києві або околицях
  • Мати визначні академічні, творчі, спортивні або соціальні здобутки
  • Бути проактивним, ініціативним, відповідальним та працьовитим
  • Успішно пройти всі три етапи вступної кампанії
  • Належати до родини з середнім або нижчим середнього рівня достатком, яка не має змоги сплачувати за контрактну форму навчання.

Особливістю Стипендіальної програми є можливість рекомендувати учня. Зробити це можуть викладачі, наукові керівники, репетитори або близькі.

Амбітні, небайдужі, талановиті українські школярі — за ними майбутнє нашої країни. Стипендіальна програма створена, щоб надати їм шлях до успіху, адже кожна дитина має право на якісну освіту, — говорить засновниця Новопечерської школи та голова ГС «Освіторія» Зоя Литвин.

Крайній термін для подачі заявок — 31 березня, для рекомендацій — 21 березня 2020 року. Дізнатися більше про Новопечерську школу та Стипендіальну програму, подати заявку та рекомендувати учня можна  за посиланням.

З враженнями стипендіатів минулих років можна ознайомитися тут.

Новопечерська школа входить до ТОП-100 найінноваційніших шкіл світу. Навчають у школі за державною українською програмою, удосконаленою найбільш ефективними канадськими методиками, а окрім того, багато уваги приділяють розвиткові емоційного інтелекту та лідерства, навичок 21 століття та підготовці до майбутньої кар’єри. Іноземні мови викладають носії англійської, німецької, китайської, французької та іспанської.   У школі є власна сучасна інформаційна система для дистанційного навчання, яка дає доступ до розкладу, домашніх завдань, навчальних матеріалів та дозволяє повноцінно навчатися на випадок карантину.