Стильно та недорого: Як вдягнутись на китайських маркетплейсах з досвіду Meest China Shop

R
18.08.2022

Поки модні європейські та американські бренди одягу продовжують конкурувати між собою, а українські виробники лише набирають обертів, купівля одягу на китайських маркетплейсах продовжує користуватися популярністю.

Лідером серед китайських платформ для викупу товарів уже багато років є ALIEXPRESS. Однак якість речей не завжди ідеальна, а терміни доставки досить довгі. У Китаї активно працюють інші маркетплейси, такі як Tmall, Taobao, 1688. Ви можете самостійно обрати товар, викупити його і оформити доставку в Україну. Але під час роботи з цими платформами можуть виникнути труднощі. Насамперед, Tmall, Taobao, 1688 це внутрішні китайські маркетплейси, тому мова їх сайтів тільки китайська. Щоб знайти потрібний товар, потрібно постійно перекладати мову сторінки через браузер. Процес реєстрації займає багато часу і пройти його з першого разу виходить далеко не у всіх. Та й спілкуватися з продавцями досить складно, оскільки більшість не розуміють англійської.

Українська компанія Meest China, яка вже понад 6 років займається доставкою посилок та вантажів з Китаю до України, створила свій сервіс викупу товарів з китайських маркетплейсів – Meest China Shop.

Чому зручно користуватися Meest China Shop

Вам не потрібно спілкуватися безпосередньо з китайськими продавцями, самостійно викуповувати товари та оформлювати їх доставку до складу в Китаї, а також вирішувати різноманітні проблемні ситуації. Все це за вас робить Meest Shop. Ви оплачуєте комісію у розмірі від 5% вартості замовлення, але при цьому ви заощаджуєте свій час та нерви. На Taobao, наприклад, теж є комісія 3% на оплату замовлення звичайними банківськими картами, але ви можете не ускладнювати собі процес шопінгу та довіритись сервісу Meest China Shop.

Крім того, Meest China Shop має ряд інших переваг. Викупом товарів для вас із китайських маркетплейсів займаються реальні люди – викупники. Вони спілкуються з продавцями, уточнюють деталі щодо наявності потрібної кількості, розміру, кольору товарів та замість вас оформлюють доставку до складу Meest Shop у Китаї. Вам залишається тільки оформити та сплатити доставку в Україну. Більшість товарів викуповується менше, ніж за 6 годин! Висока швидкість роботи викупників допомагає вам заощаджувати час та швидше отримувати свої товари вже в Україні.

Якщо ви вже маєте кілька збережених товарів з Taobao, Tmall або 1688, ви можете скористатися зручним функціоналом пошуку на Meest China Shop. Вставляєте посилання на товар у спеціальному полі та система автоматично знайде його.

Замовляєте товар на подарунок і переживаєте, щоб він виглядав як на картинці? Тоді ви можете замовити додаткову послугу детальної перевірки наявності браку або пошкоджень, а також запросити фотозвіт. Або ж у вас дуже крихкий товар, тоді вам допоможе послуга посиленої упаковки.

І найголовніше — сервіс Meest China Shop дозволяє об’єднати товари від різних продавців в одну посилку і тим самим допомогти вам заощадити на доставці.

Користуватися сервісом Міст Чайна Шоп максимально зручно:

  1. Ви реєструєтеся на сайті
  2. Обираєте товар
  3. Сплачуєте та оформлюєте викуп
  4. Чекаєте, коли ваші товари прибудуть до складу Meest China
  5. Оформлюєте та сплачуєте доставку в Україну зручним для вас способом: авіа чи морем

Щоб вам було максимально легко пройти процес реєстрації та оформити замовлення вперше, ви можете скористатися Інструкцією.

Щодня у своєму Інстаграм-профілі @meest_china_shop публікують товари з китайських маркетплейсів, підібрані для вас професійним стилістом. Ми хочемо показати вам кілька найстильніших і найцікавіших, на наш погляд, позицій.

Щоб вам було простіше визначитися з образом і скласти повноцінний гардероб до будь-якого приводу з мінімальної кількості речей, ви можете надихнутись добірками стиліста в інстаграм профілі Міст Шоп.

А в телеграм каналі @meestchinashop ви також знайдете добірки товарів для дому, які допоможуть створити особливу атмосферу та затишок.

До того ж, з телеграм-каналу Meest Shop дуже зручно переходити на сайт, за посиланнями на товари, що сподобалися, і робити замовлення.

Як бачите, одягатися в Китаї можна красиво та недорого. До того ж, на китайських маркетплейсах можна знайти більшість аналогів дорогих брендових речей гідної якості за прийнятну вартість. Наприклад, ви легко можете скласти образ як у Роуз Хантінгтон Уайтлі, Ірини Шейк або Хейлі Бібер з аналогами з Taobao.

За допомогою сервісу Meest China Shop ви легко зберете свій стильний образ, без проблем оформите замовлення та отримаєте свою посилку максимально швидко. А для наших читачів до 30.09.2022 діє промокод WOMO22 зі знижкою –10% на першу доставку з Китаю. Реєструйтеся на Meest China Shop та приємного вам шопінгу!