Як залишити заявку на допомогу від волонтерів через єДопомогу: покрокова інструкція

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. Зокрема, тут можна залишити заявку на волонтерську допомогу.

Про це повідомляється на платформі.

У Мінсоцполітики розповіли покрокову інструкцію, як залишити заявку на отримання допомоги.

    1. На головній сторінці платформи натиснути «Отримати допомогу» та пройти реєстрацію, де треба зазначити ім’я, адресу та номер телефону. У своєму профілі обов’язково напишіть про себе, адже цю інформацію бачать благодійники, а також, за потреби, оберіть одну з підходящих категорій.
    2. У вкладці «Подати заявку» обрати категорію, потребу та зазначити кількість. За необхідності можна «Додати» ще декілька категорій потрібних товарів. Після чого натиснути «Відправити».
    3. Ваша заявка переміститься у вкладку «Очікую допомоги», що означає — ваша заявка успішно відправлена та благодійники мають змогу її побачити та взяти в роботу.
    4. Після того, як благодійник візьме в роботу вашу заявку вона переміститься у вкладку “Заявка у благодійника”.

Якщо заявка довго не обробляється, це означає, що на неї поки не відгукнувся благодійник, який може вам допомогти.

Надання волонтерської допомоги у регіонах залежить від типу допомоги:

  • Допомога з рук у руки. Людина, що потребує допомоги, залишає заявку, де описує, яка саме допомога їй потрібна. Благодійник, що готовий допомогти, відгукується на цю заявку. Можливість допомоги та її швидкість залежить від того, яка допомога потрібна та куди її необхідно передати. Наприклад, якщо допомогу потрібно доставити поблизу зони активних бойових дій, то таку заявку благодійнику обробити значно важче.
  • Допомога онлайн. Людина, що потребує допомоги, залишає заявку, де описує, яка саме допомога їй потрібна. Благодійник, що готовий допомогти, відгукується та переказує кошти на Передплату єДопомога. Це наче поповнення віртуального рахунку, кошти з якого можна витратити лише на товари з категорій, що зазначені в заявці у мережі наших партнерів.