Ярослава Магучіх впевнено виграла «золото» етапу Діамантової ліги у Стокгольмі

03.06.2024

У шведській столиці відбувся перший старт легкоатлетичного літнього сезону. Українська спортсменка Ярослава Магучіх подолала позначку у два метри та здобула перше «золото» етапу Діамантової ліги. Про це повідомили у Sport.ua.

Після скореної висоти переможниця намагалася подолати 2,03 м, проте планка двічі не встояла. Від третьої спроби Ярослава відмовилася, аби поберегтися перед чемпіонатом Європи у Римі. Це вже 14-та перемога Ярослави Магучіх у турнірах Діамантової ліги.

Ярослава Магучих

Ярослава Магучих. Фото: sport.ua

Друге місце у Стокгольмі посіла німкеня Імке Оннен з результатом 1,94 м. Третьою турнір завершила ще одна українська легкоатлетка Ірина Геращенко. Спортсменка без помилок подолала три перші стартові позначки й здобула бронзу з результатом 1,94 м, поступившись Оннен за кількістю спроб. Для Ірини цей результат став найкращим на міжнародних змаганнях 2024 року.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram